شرکت بین المللی مهندسین یکتا آموت عمران یکتا آموت عمران

خدمات و محصولات برق و الکترونیک طراحی، مهندسی، تامین تجهیزات و بازرگانی ، نصب و راه اندازی

شرکت فنی مهندسی یکتا آموت عمران، شرکتی تخصصی در زمینه های برق، کنترل و ابزار دقیق است که خدمات خود را به صورت پیمانکاری کلید در دست (EPCC) (طراحی، مهندسی، / تامین تجهیزات و بازرگانی / نصب و راه اندازی) ارائه می نماید و حداکثر تلاش و تخصص خود را در تامین رضایت کارفرمایان با رعایت کلیه استانداردهای بین المللی به کار بسته است.
برخورداری از دانش فنی و نیروی متخصص کارآمد و نیز تجربه اجرایی پیمانکاری در حوزه تجهیزات، تاسیسات و صنعت و معدن ما را موفق به انجام و اتمام بسیاری از پروژه ها (تامین تجهیزات و اجراء) در صنایع مختلف کشور گردانیده است.

خواهشمند است در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس حاصل فرمائید.


1- نماینده انحصاری کمپانی MULTIMETRIX فرانسه تولید کننده انواع تجهیزات اندازه گیری فشار ضعیف


این کمپانی در سال 2003 طی امضا قرارداد همکاری فنی و مهندسی با گروه CHAUVIN-ARNOUX تاسیس و شروع بکار نمود و همواره بصورت پویا و کوشا در جهت پیشرفت و ترقی در زمینه طراحی و نوآوری تجهیزات اندازه گیری فعالیت داشته است و امروزه به عنوان نام شناخته شده در پهنه وسیعی از صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ،همچنین ساختمانی و نیروگاهی در سراسر دنیا است.
تحقیق، نوآوری و قابلیت اطمینان بالای محصولات ،دفتر نمایندگی در سراسر دنیا ، کمپانی MULTIMETRIX را به عنوان پیشرو در صنعت ساخت تجهیزات اندازه گیری به صورت جهانی معرفی کرد.همچنین بهره مندی از پیشرفته ترین ماشینها و نرم افزارهای پیشرفته و نوین جهت ساخت و تولید و نیز انجام تعداد زیادی از تستهای عملکردی بر روی هر محصول از ویژگیهای شاخص کمپانی MULTIMETRIX به منظور متمایز ساختن کیفیت و عملکرد از سوی این کمپانی می باشد. در حال حاضر بیش از هزاران عدد از محصولات کمپانی MULTIMETRIX در بیش از 50 کشور جهان مورد استفاده قرار گرفته است. کلیه تست های کنترل کیفیت زیر نظر متخصصین گروه Chauvin Arnoux انجام و سپس محصولات که غالبا با گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش 10 ساله همراه هستند راهی بازارهای تجاری میگردند.
تائیدیه های بسیار معتبر کسب شده از سوی سازمانهای بازرسی و بیمه تجهیزات مهندسی و زیست محیطی و کیفیت توسط کمپانیMultimetrix به شرح ذیل است:

  • انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپای متحد (CE)
  • سازمان بیمه تجهیزات مهندسی آمریکا (FM)
  • سازمان صدور تائیدیه ایمنی تجهیزات آمریکا(VL)
  • سازمان طبقه بندی و صدور تائیدیه زیست محیطی نروژ
  • سازمان جهانی صدور تائیدیه های فنی و زیست محیطی(Burea Veritas) و ...

محصولات این کمپانی عبارت است از:

 Testers( Voltage- Current)

  Multimeter(hand held-industrial-normal use)

  Clamp on Multimeter( for AC & DC current & AC+DC current use)

 Electrical safety testers(Earth-Loop-Insulation-Low resistance-circuit breakers-multi function- cabling)

  Physical measurement instruments(Data logger-Light meter- Solar meter-Sound level Meter-tachometer-distance meter-Thermometer)

  Laboratory instruments (Power supplier- Oscilloscope-Generator)

 Accessories(Measurement lead-Earth testing kit-Carrying bag for clamp-on multimeter)

2-نماینده انحصاری محصولات METRIX وCHAUVIN-ARNOUX

این دو شرکت به عنوان یک رهبر در بحث ساخت و تهیه و تولید تجیهزات اندازه گیری در رنج وسیعی از کاربری ها از فشار ضعیف گرفته تا فشار متوسط و همچنین انواع صنایع و کاربری های زیست محیطی و کنترل کیفیت و .... فعالیت دارند.
در سال 1983 رافائل چوروون و رنه ارنوکس با هم قرارداد همکاری را امضا نمودند و بدین صورت کمپانی CHAUVIN-ARNOUX متولد گردید. طی 120 سال فعالیت، این کمپانی به یک گروه تخصصی در زمینه تولید تجهیزات اندازه گیری مقادیر الکتریکی و فیزیکی تبدیل شده است.
برق نوعی مهم از انرژی در قلب زندگی روزمره ما است. و به همین دلیل تضمین ایمنی کاربر و مصرف کننده و همچینین سایر هزینه های زیست محیطی آن مورد توجه قرار میگیرد. بنابراین تولید و تجاری سازی ابزار و وسایل اندازه گیری برای بیش از یک قرن ، به این کمپانی اجاره میدهد تا به صورت حرفه ای در زمینه بررسی و تست قابلیت اطمینان، ایمنی و بهره وری از سیستم های توزیع برق و تجهیزات متصل به آن به صورت دوره ای ( روزانه و ...) حرفی برای گفتن داشته باشد.
استفاده از دو برند معتبر METRIX و CHAUVIN-ARNOUX طیف گسترده ای از تجهیزات و وسایل اندازه گیری را برای میلیونها کابر در سراسر جهان فراهم آورده است. تجهیزات این دو کمپانی در زمینه های اندازه گیری الکتریکی عمومی(testers, multimeters and current clamps)، تست ایمنی برق ، انواع قدرت سنجها، انواع دستگاه های تست شبکه و کیفیت آن، اسیلوسکوپ و به طور کلی، دستگاه های الکترونیکی و اندازه گیری پارامترهای فیزیکی را شامل میشود.تیم R&D این گروه متشکل از دو آزمایشگاه در فراسنه و سه آزمایشگاه در سراسر جهان، تصوری نوآورانه از تجیهزات این گروه را در ذهن تداعی میکند.
با اینکه مبنای تاریخی کمپانی CHAUVIN-ARNOUX در فرانسه میباشد، در حال حاضر بخش فروش این شرکت در سراسر جهان از طریق شرکتهای تابعه در ایالات متحده آمریکا، ایتالیا، چین، بریتانیا، سوئد، آلمان، اتریش، اسپانیا، لبنان، سوئیس یا در کشورهای دیگر، از طریق صادرات توسط یک شبکه گسترده ای از توزیع کنندگان تخصصی حمایت می شوند.
سیاست صنعتی گروه CHAUVIN-ARNOUX تولید در سه کارخانه در فرانسه برای ساخت و فراهم آوردن محصولات برندهای CHAUVIN-ARNOUX و METRIX و MULTIMETRIX میباشد و همچنین مالک کارخانه ای در ایالات متحده و دیگری در چین برای ساخت و تامین مارکت محلی این دو کشور نیز می باشد.
مطابق با خط مشی کیفیت، گروه CHAUVIN ARNOUX محصولات خود را مطابق با هر دو استانداردهای ملی و بین المللی، به ویژه از نظر ایمنی، اندازه شناسی و حفاظت از محیط زیست.به مشتریان ارائه مینماید و این رویکرد توسط مراجع استاندارد ISO 9001 و ISO 14001. مدیریت میگردد.

شرحی مختصری از محصولات این گروه:

• Accessories

o BNC leads and accessories
o Soft cases - Bags - Hard cases and casings
o Banana leads and accessories


• Accessories for oscilloscopes

o Differential probes
o Voltage probes

• Adapters for multimeters and multimeter clamps
• Analyser oscilloscopes with remote interface

o Logic analysis - bus decoding probes
o SCOPEin@BOX digital oscilloscopes

• Benchtop analogue oscilloscopes
• Benchtop digital oscilloscopes
• Cable locator
o Power on and off
• Calibrators

o Laboratory calibrators
o Portable calibrators

• Current clamps and sensors

o AmpFlex® flexible sensors
o B Series AC clamps
o C Series AC clamps
o D Series AC clamps
o E Series AC/DC clamps
o K Series AC/DC clamps
o MINI Series AC clamps
o MN Series AC clamps
o MiniFlex® flexible sensors
o PAC Series AC/DC clamps
o Y Series AC clamps

• Earth and resistivity testers

o Accessories
o Earth clamps
o Stake-method and selective testers
o Stake-method testers

• Electrical installation testers

o Bi-function
o Multi-function
o Phase rotation Motor direction

• Electrical testers

o Voltage absence testers (VATs)
o Voltage testers

• Electrochemical Measurements

o Analogue laboratory instruments
o Digital laboratory instruments
o Electrochemical solutions

• Electromagnetic field testers

o HF electric fields
o LF electric and magnetic fields

• Insulation testers

o 10 kV and 15 Kv
o Telecom - Electronics
o Up to 1,000 V
o Up to 5,000 V

• Laboratory instruments

o Benchtop digital multimeters
o Function generators
o Laboratory power supplies
o Spectrum analysers

• Loggers

o Current
o Multi-channel Power & Energy
o Temperature - Process
o Voltage
o Voltage-Current

• Machine and equipment testers

o Battery testers
o Machine - Switchboard testers
o Transformer and winding testers

• Micro-ohmmeters
• Multimeter clamps

دانلود فایل کاتالوگ
آمپر مترنشتی جریانمولتی مترمیلی اهم مترانواع تستر کابل و شبکهاسیلوسکوپتجهیزات اندازه گیریمتر لیزری گوس متراهم متر – مولتی مترمولتی متر دیجیتالی پیشرفتهمولتی متر کلمپیانواع مولتی متراسیلوسکوپ پرتابللوکس مترآمپر متر دیجیتالارت تسترارت تستر دیجیتالارت تستر کلمپیفانکشن ژنراتورpower supplyمتر لیزریRCD تستر دیجیتالتسترFUNCTION GENERATORمیلی اهم متر با دقت بالاSOLAR POWER METERLOOP تسترrccbفانکشن ژنراتور رومیزیارتپاور ساپلایMULTIMETRIXتست پلاریتهRCD TESTERتستر کلید نشتی جریانپاور ساپلای تک کانالتستر ولتاژ باتریتجهیزات METRIXEARTH TESTERتست نشتی جریاندستگاه تست جریان نشتیrcdتسترrccb تستردیجیتال مولتی مترoscilloscopecabe tester for telephoneDistance meterDigital lightmeterContact thermometersDigital tachometerMilliohmmeterDigital insulation testerDigital earth resistance testerVoltage testerMULTIMETRIX VT35VT35chauvin arnoxمولتی متریکس VT35chauvin arnouxنمایندگی انحصاری multimetrixنمایندگی رسمی multimetrixCHAUVIN ARNOUX INSULATION TESTERmultimeter chauvin arnouxclamp multimeter chauvin arnouxترمومتر لیزری chauvin arnouxترمومتر اینفرارد chauvin arnouxMETRIXchauvinarnuixنماینده انحصاری cHAUVIN ARNOUXCHAUVINARNOUXIRANنماینده انحصاری شاوین آرنوکسنمانیده انحصاری مولتیمتریکسنماینده رسمی مولتیمتریکسنماینده انحصاری متریکسنمیانده انحصاری کاوین آرنوکسنمانده رمسی چاوین آرنوکسchauvin arnoux groupmultmetrixنمایندگی انحصاری chauvin arnouxنمانیده انحصاری metrix
این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
شرکت بین المللی مهندسین یکتا آموت عمران شرکت بین المللی مهندسین یکتا آموت عمران 1 out of 10 based on 16 ratings.