فیدار سورین ویرا فیدار سورین ویرا

اتوماسیون صنعتی واردکننده شرکت کننده ABB و محصولات کنترل موتور –فروش و خدمات پس از فروش

فیدار سورین ویرا توسط گروهی متشکل از نیروهای با تجربه پیشروی صنعت و کارآفرینان جوان صنعت کنترل و اتوماسیون کشور تأسیس شده است. ماموریت فیدار سورین ویرا ایجاد پتانسیل برای اجرای پروژه‌های برق، کنترل و اتوماسیون صنعتی به صورت EPC در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، سیمان و… است که موظف است در کوتاهترین زمان ممکن قابلیت‌های خود را در زمینه‌های خدمات فنی و مهندسی مرتبط، تولید نرم‌افزار و طراحی سیستم‌های کنترل و اتوماسیون صنعتی به حد نیاز صنایع فوق ارتقا دهد. برای نیل به اهداف تعیین شده واحدهای ذیل در این شرکت تشکیل شده‌اند که فعالیت‌های آنها به شرح زیر است:


واحد فروش و بازاریابی :

فعالیت‌های بازاریابی این واحد جهت فروش محصولات مرتبط و بازاریابی پروژه‌های مورد نظر امکان ارتباط با صنعت و توسعه خدمات را برای شرکت میسر می‌سازد. این واحد سعی می‌کند به پشتوانه واحد خدمات شرکت در فروش محصولاتی مانند موتورهای الکتریکی، درایورهای موتورهای الکتریکی، کنترل ها، سنسورها و تجهیزات برق صنعتی تابلوهای الکتریکی موفق عمل کند.

 

واحد آموزش :

پویایی و نیاز روزمره برای افزایش دانش نیروهای شرکت و صنعت کشور نیاز به این واحد را نمایان می‌سازد، که با توجه به توانایی و تجربه کافی موجود در شرکت این واحد نیز از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود.


واحد خدمات فنی و مهندسی :

این واحد به پشتوانه دانش مهندسی متخصصین شرکت و امکانات کارگاهی مناسب، توانایی ارایه خدمات پس از فروش 24 ساعته برای مشتری‌ ها را دارد. علاوه بر این تجهیزات مناسب و آموزشهای ارایه شده به این واحد، امکان تعمیرات برای محصولات پیشرفته نیز ایجاد شده است.

واحد طراحی :

پشتیبانی فنی واحد خدمات و بازاریابی، تولید نرم‌افزار، طراحی سیستم‌های کنترل صنعتی، مشاوره در پروژه‌های بهره‌وری انرژی و مدیریت پروژه‌های صنعتی از وظایف این واحد است.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
فیدار سورین ویرا 1 out of 10 based on 21 ratings.