رساناکابل رساناکابل

سیم و کابل رسانا کابل در کنار فعالیت مستمر خود در جهت ارتقاء کیفیت محصولات، با رعایت کلیه قوانین و الزامات، افزایش رضایت مشتریان، بهبود سلا

تاریخچه سازمان
شرکت رسانا کابل در سال1372 شمسی با هدف تولید بخشی از سیم و کابل مورد نیاز کشور تاسیس گردید و در همان ابتدا با تلاش‌ های مستمر متخصصین این شرکت و در مدت کوتاهی موفق به دریافت نشان استاندارد ملی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردید.

پایداری در خط مشی اصلی این شرکت، یعنی تمرکز قوا بر فعالیت در یک زمینه و استقبال مصرف کنندگان و نیاز بازار مصرف به کابل های تخصصی، شرکت رساناکابل را بر آن داشت تا با بهره‌گیری از متخصصین و کارشناسان این صنعت و همچنین به کارگیری تکنولوژی جدید، قدم در راه تولید کابل‌های کنترل ساده و شیلددار و کواکسیال گذارد و به جایگاه قابل قبول بازار در زمینه تولید کابلهای فشار ضعیف با کاربری های مسکونی، تجاری و صنعتی دست یابد و نقشی کلیدی در حوزه تکنولوژی های جدید ایفا کند. به طوری که اکنون یکی از معدود تولیدکنندگان کابل های کنترل با تعداد رشته بالا در ایران می ‌باشد.

سلامت و امنیت محصولات تولیدی، گام دیگری است در ارتقاء دیدگاه شرکت نسبت به حصول معیارهای علمی و اصل مشتری مداری در صنعت سیم و کابل که با دریافت اولین گواهینامه سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریـان ISO10002:2004در کشور و استـقرار سیستـم مدیـریـت یکـپـارچـه (IMS) با دریـافت گواهینامه‌ های ISO14001:2004,ISO9001:2008,OHSAS18001:2007 (بطور همزمان) ، استـانـدارد 17025و نشان استاندارد اتحادیه اروپا CE از موسسه DNV، تائیدیه از شرکت برق منطقه‌ای و تائیدیه شرکت توانیر کل کشور، در راستای اعتماد بیشتر مصرف‌کنندگان به محصولات رسانا‌کابل، تلاش دیگری بود که با پیگیری متخصصان ما حاصل شد .

شرکت رسانا کابل به عنوان یکی از اصلی‌ترین فعالان این حوزه به دنبال گسترش و تثبیت نفوذ و رهبری خود در تمامی بازارهای مرتبط می‌باشد و برای تحقق این مهم می کوشد تا تولیدات خود را با بهره‌گیری از فن‌آوری های نوین ارتقاء بخشد. در این خصوص در ده سال اخیر هزینه ‌های قابل قبولی صرف تحقیق و توسعه (R&D) محصولات جدید و بهبود کیفیت محصولات جاری خود نموده است. و از طرف دیگر آزمایشگاههای فنی این شرکت به عنوان یکی از فعال‌ترین آزمایشگاه ‌های کشور، موفق به دریافت گواهینامه نظام تائید صلاحیت ایرانISO.IEC17025-2005 گردیده و لذا محصولات این شرکت به طور مداوم در این آزمایشگاه مورد آزمون های مختلف قرار گرفته و از مطابقت آن با استانداردهای بین المللی اطمینان حاصل می گردد.

شرکت رسانا‌کابل هر ساله به منظور اطمینان از کارایی سیستم مدیریت کیفیت، سیستم های کنترل کیفی خود را بازنگری می‌نماید. این شرکت علاوه بر دریافت لوح استاندارد، موفق شده است برابر با آیین نامه‌های موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گواهینامه استاندارد اجباری 3569 برابر با 60502 IEC- برای کابل های قدرت با ولتاژ اسمی یک تا سه کیلو ولت را دریافت نموده و همچنین موفق به دریافت تندیس بلورین واحد نمونه استاندارد در سال های 1388و1389و1390 گردد.
هدف ما همواره ارائه بهترین کیفیت کالا برای مصرف کنندگان بوده و جلب رضایت مشتریان و ثبات در کیفیت، اصولی هستند که پای ‌بندی به آنها افتخار ماست. به همین علت ما همواره معتقد هستیم که کیفیت ضامن موفقیت است .

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
رساناکابل رساناکابل 1 out of 10 based on 2 ratings.