مثلث زرد مثلث زرد

آموزش برق و الکترونیک ارائه ی آموزش های تخصصی در زمینه ی طراحی و تحلیل تاسیسات الکتریکی

معرفی مثلث زرد:

شرکت مثلث زرد با دانش و تجربه ی خود در زمینه های طراحی و تحلیل تاسیسات الکتریکی، همواره سعی می کند نیازهای فنی و تخصصی مخاطبان خود را در صنعت برق برآورده کرده و با ارائه ی آموزش های مناسب آن ها را تا دست یابی به اهداف والاتر همراهی کند. هدف نهایی ما ایجاد یک مرجع فنی در صنعت برق به صورت آنلاین می باشد. علاقه مندان می توانند به سادگی و در شرایط کاری مختلف به این مرجع دسترسی پیدا کرده و اطلاعات تخصصی و کاربردی را جستجو و دریافت کنند. ما می خواهیم سرعت دسترسی به اطلاعات مرجع را بالا برده و خطای حاصل از نداشتن اطلاعات فنی، انتخاب های اشتباه و زیان های حاصل از آن ها را کاهش دهیم.

محتوای آموزشی مثلث زرد به صورت دوره های تصویری در قالب دیسک یا فایل دانلودی قابل تهیه می باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده ی سرفصل های دوره ها به وب سایت مثلث زرد مراجعه نمایید.

 

وب سایت و شبکه های اجتماعی مثلث زرد:

در حال حاضر بخشی از اطلاعات فوق را از طریق وب سایت مثلث زرد و صفحات اجتماعی در دسترس علاقه مندان قرار می دهیم، شما می توانید برای استفاده از آموزش های آنلاین شرکت مثلث زرد در زمینه ی طراحی و تحلیل تاسیسات الکتریکی در وب سایت مثلث زرد عضو شده و صدها مقاله ی رایگان را مطالعه بفرمایید.

همچنین برای دیدن فیلم های آموزشی به کانال تلگرام و  آپارات شرکت مراجعه کنید. یا دیگر صفحات اجتماعی ما را دنبال کنید.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
مثلث زرد مثلث زرد 1 out of 10 based on 39 ratings.