نوار فرم ، نوار تابلوئی ،عایق بست کابل ، لوله عایق(ماکارونی) شرکت تولیدی ایران پلاست

سایر خدمات و محصولات انتقال و توزیع برق این شرکت تولیدکننده انواع نوار فرم در سایزها و رنگها و ضخامتهای مختلف جهت انواع مصارف صنعتی از قبیل برق ،نساجی ،هیدرولیک میباشد

شرکت تولیدی ایران پلاست 

شرکت تولیدی ایران پلاست ثبت شده به شماره 21972 با بیش از 50 سال سابقه مفید در امر تولید انواع فـراورده های پلاستیکی( بیش از 275 نـوع محصول ) سهـم ویـژه ای در صنعت تولید کشور را دارا می باشد. کیفیت بالا و استاندارد بودن محصولات تولیدی یکی از باورهای   غیر قابل تغییر و با اهمـیت این شرکت میباشد.از آنجا که این شرکت طراح و سازنده  کلیه  قالبهای مورد نیاز خود در امر تولید با استفاده از ماشین آلات و ابزارهای فنی پیشرفته روز میباشد لذا تمامی محصولات این شـرکت با توجه به کاربرد و استفاده آن در شـرایط   خـاص محیطی مربوطه ( فیزیکی و شیمیایی، محیط های اسیدی و قلیائی و...) و دیگرخصوصیات مورد نیاز کالا با بهترین کیفیت و دقت بسیار بالا تولید میگردد.کسب انواع  گواهینامه ها ISO و مجوزهای تولید استاندارد داخلی از اولین اقداماتی است که در بهینه نمودن هرچه بیشتر محصولات دراین شرکت انجام پذیرفته است. تولید شیلنگ های پمپ بنزین ،هیدرولیک ،دو قلو هوا گاز ، شیر دوش و شینه برق ،لوله های تخصصی حرارتی،لوله های صنعتی و آزمایشگاهی شفاف (کریستالی) و ... بخشی از تولیدات این شرکت میباشد . رفع نیازهای وارداتی شمار بسیاری از اقلام کالاهای صنعتی و تخصصی مورد درخواست شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی از قبیل شرکت نفت ، پالایشگاه تهران – بندر امام ، ماشین سازی اراک ، ماشین سازی تبریز ، فولاد مبارکه ، فولاد آلیاژی یزد ، نیروگاه شهید رجائی ، ایران خودرو ، سایپا ، و... از جمله اقدامات این شرکت میباشد.

بخشی از تولیدات این شرکت عبارتند از :

  • تولیدکننده انواع نوار فرم در سایزها و رنگها و ضخامتهای مختلف جهت انواع مصارف صنعتی از قبیل برق ،نساجی ،هیدرولیک میباشد.
  • نوار فرم 
  • نوار تابلوئی 
  • عایق بست کابل 
  • لوله عایق(ماکارونی)

 

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
نوار فرم ، نوار تابلوئی ،عایق بست کابل ، لوله عایق(ماکارونی) نوار فرم ، نوار تابلوئی ،عایق بست کابل ، لوله عایق(ماکارونی) 1 out of 10 based on 6 ratings.