شرکت فن اکسین ویرا

تجهیزات و دستگاههای الکترونیک معرف محصولات فنوکس در سطح گسترده


شرکت فن اکسین ویرا

در سال 1388 پس از اخذ نمایندگی رسمی شرکت فنوکس در ایران تاسیس گردید. از زمان تاسیس با بهره گیری از کادر مجرب اقدام به معرفی محصولات فنوکس در سطح گسترده و برگزاری سمینار در نقاط مختلف ایران نموده و با اخذ تاییدیه از آزمایشگاههای معتبر داخلی و ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران باعث برجستگی بیشتر محصولات فنوکس گردیده است.

شرکت فنوکس اسپانیا یک تولید کننده معتبر محصولات الکترونیکی، خصوصا" در حفاظت مدرن و کنترل سیستمها ،با یک سابقه درخشان می باشد و از همان ابتدا فعالیت خود را با هدف اصلی ایجاد و حفظ بالاترین سطح کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش با قیمت های بسیار رقابتی جهت جلب رضایت مشتریان شروع نموده است .در همین راستا درصد بالایی از درآمد شرکت فنوکس در بخش طراحی و ساخت هزینه می گردد ،تا با ارائه امکانات بیشتر در این بخش راه پیشرفت و توسعه محصولات هموار گردد.

برای ارائه خدمات با حداکثر کیفیت و جلب رضایت مشتریان شرکت فنوکس موفق به اخذ استاندارد ISO-9001 در مدیریت کیفیت گردیده است و در ضمن کلیه رله های فنوکس با استاندارد های بین المللی از جمله CE اروپا، UL ایالات متحده و C-UL کانادا مطابقت داشته و تاییدیه PTB برای موتورهای EEX را دارا می باشند.

از ویژگیهای اصلی شرکت فنوکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- حفاظت مطمئن محصولات تولیدی از تجهیزات شما

- انعطاف پذیری و سازگاری با نیاز مشتریان

- تعهد به نوآوری و تحقیق

- بهره وری کامل و تضمین کمک های فنی

- کیفیت بالا با قیمت رقابتی

- گارانتی و خدمات پس از فروش

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
شرکت فن اکسین ویرا شرکت فن اکسین ویرا 1 out of 10 based on 2 ratings.