ایمن تابلو شرکت مهندسی ایمن تابلو

تولید کننده و عرضه کنندگان تابلو برق نماینده انصاری اتوماسیون صنعتیLS کره جنوبی(PLC-HMI-SERVOSYSTEMS-IGBT-INVERTER) ابزار دقیق،سیستمهای انرژی خورشیدی و آموزشی کلیه ت

شرکت مهندسی ایمن تابلو

شرکت مهندسی ایمن تابلو دارای سال ها سابقه درخشان در زمینه تجهیزات الکتریکی و ارائه خدمات و محصولات در بازار صنعتی و الکتریکی کشور بوده و یکی از پیشتازان این صنعت محسوب می شود.

این شرکت در سال 1374 بر اساس ارائه خدمات مهندسی و ایجاد سیستم های اتوماسیون صنعتی، تأسیس شده و در طراحی، ساخت و فروش انواع مختلف کنترل دور موتور، باطری شارژرهای صنعتی و UPS برای صنایع مختلف فعالیت داشته و بعد از آشنایی با تولیدات صنعتی LG در راستای کیفیت محصولات موجود در ایران اقدام نموده است.

شایستگی ایمن تابلو با بیش از 19 سال تجربه موفق، منجر به دریافت نمایندگی از سه شرکت بزرگ از جمله LG) LS) کره جنوبی، Power Electronics اسپانیا و SEWHA کره جنوبی گردیده است. شایان ذکر است طیف گسترده محصولات این شرکت در صنایع نفت و گاز، نساجی، آب و فاضلاب و صنایع الکتریکی قابل استفاده می باشد.

شرکت مهندسی ایمن تابلو نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت LS کره جنوبی در زمینه اینورترهای Low Voltage، Medium Voltage ، ,PLC مونیتورهای صنعتی، سیستم های RFID، نرم افزار Infouو نیمه هادی قدرت می باشد.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
ایمن تابلو ایمن تابلو 1 out of 10 based on 6 ratings.