توان پژوه بهراد بهراد

تجهیزات و خدمات مانیتورینگ مبدل های الکترونیک قدرت-سیستم های نمایش، ثبت و ارسال داده

شرکت بهراد در سال 1369 با تمرکز بر روی طراحی و ساخت سیستم‌های برق اضطـراری بدون وقفـه (UPS)، فعالیت خود را آغاز نمود. در سـال 1372 شاخــه مطالعـات سیستـم قدرت با همـکاری در پروژه مطالعات شبکـه الکتریکی کارخانه ذوب آهن اصفهـان (سـال 73-72) تشکیل گردید. و از جمله فعالیت‌های مهم این شرکت در سال‌های نخست فعالیت همکـاری در پروژه مطالعات شبکـه الکتریکی مجتمـع فـولاد مبارکـه (سال های 77-75)، مطالعـات شبکـه الکتریکـی فـولاد میبد (83-82) قابل ذکر می باشد.
در سال 1382 موفق به اخذ گواهینامه در خصوص رعایت استانداردهای کیفیت برق از سازمان مدیریت تولید و انتقال نیروی برق ایران (توانیر) گردید. در سال 1384 موفق به اخذ گواهینامه در خصوص خدمات انرژی با زمینه کیفیت توان و مدیریت مصرف برق از سازمان بهره وری انرژی ایران (سابا) گردید. (ESCO)
در سال 1385 موفق به اخذ گواهینامه صلاحیت خدمات مشاوره (رتبه‌بندی) گروه انرژی تخصص تولید، توزیع و انتقال نیرو از سازمان مدیریت و برنامه ریزی گردید.
این شرکت با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص و با در اختیار داشتن دستگاه‌های پیشرفته تحلیلگر توان و نرم افزارهای تخصصی پیشرفته، موفق به انجام پروژه‌های متعدد در زمینه مطالعات شبکه‌های الکتریکی و ارزیابی کیفیت توان با صنایع و شرکت‌های برق منطقه‌ای از جمله، برق منطقه‌ای خراسان، اصفهان، خوزستان، فارس، سیستان و بلوچستان، کرمان، غرب، باختر و شرکت توزیع برق اردبیل شده است.
در زمینه طراحی و ساخت ادوات الکترونیک قدرت، این شرکت پس از طراحی و ساخت سیستم‌های برق اضطراری بدون وقفه(UPS)،‌ پروژه‌های متعددی را انجام داده است که از جمله می‌توان به طراحی و ساخت منبع تغذیه 3000 آمپری، ثبات پارامترهای الکتریکی سیستم قدرت، سانتریفیوژ معدن شن و ماسه، اینورتر 25 KVA و مدار شارژر اتوبوس هیبرید اشاره کرد.
شرکت توان پژوه بهراد در سال 1397، با هدف تمرکز بر ساخت مبدل های توان بالای الکترونیک قدرت و نیز ساخت دستگاه های اندازه گیری و ثبت پارامترهای کیفیت توان الکتریکی از شرکت مادر (بهراد) منشعب گردید. این شرکت باتوجه به سابقه طولانی مدت در زمینه مطالعات شبکه قدرت و ارائه مشاوره های متعدد و گوناگون در زمینه بهبود و گسترش شبکه برق کشور و شناخت عمیق از نیازهای موجود برای پایش و مدیریت هرچه بهتر شبکه برق در سطوح مختلف، در زمینه ساخت ادوات اندازه گیری شاخص های کیفیت توان (پاور آنالایزر) نیز فعالیت جدی دارد.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
توان پژوه بهراد توان پژوه بهراد 1 out of 10 based on 1 ratings.