صنایع الکتریک و الکترونیک بهینه سازان 1999 بالاستیران- سان سل

صنایع روشنایی | لامپ | نورپردازی تولید کننده انواع لامپهای کم مصرف و LED، محصولات برق و آبگرمکن خورشیدی و کولر آبی کم مصرف بدون تسمه

شرکت الکترونیک بهینه سازان 1999

شرکت صنایع الکتریک و الکترونیک بهینه سازان 1999 که ثمره واحد تحقیقات و توسعه شرکت بالاست ایران می باشد، به پشتوانه تجارب غنی و با ارزش مدیران آن و سابقه حضور چندین ساله در حوزه صنایع روشنایی با افتخار به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع لامپ های کم مصرف در کشور شناخته شده است.

هم اکنون با عنایت هم اکنون با عنایت مؤسسان شرکت به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی و کاهش تلفات آن در کشور، پا به عرصه طراحی و تولید محصولات مربوط به انرژی خورشیدی با نام تجاری \" >سان سل \" گذاشته شده است.

خط مشی مدیریت این شرکت به همراه کارکنان مجرب خود، همواره تعهد به اصل مشتری مداری بوده و بر این عقیده اند که نیاز مشتریان را به شیوه مطلوب و مؤثری تأمین نموده و رضایت آنان را جلب نمایند.در حال حاضر، شرکت صنایع الکتریک و الکترونیک بهینه سازان 1999 عضو انجمن صنفی کارفرمائی تولید کنندگان لامپ روشنایی و اجزاء مربوطه، انجمن اقتصاد انرژی و کنسرسیوم خدمات انرژی ایران می باشد.

در حال حاضر، شرکت صنایع الکتریک و الکترونیک بهینه سازان 1999 عضو انجمن صنفی کارفرمائی تولید کنندگان لامپ روشنایی و اجزاء مربوطه، انجمن اقتصاد انرژی و کنسرسیوم خدمات انرژی ایران می باشد.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
صنایع الکتریک و الکترونیک بهینه سازان 1999 صنایع الکتریک و الکترونیک بهینه سازان 1999 1 out of 10 based on 44 ratings.