شب فروز شب فروز

صنایع روشنایی | لامپ | نورپردازی تولید کننده محصولات روشنایی

صنایع روشنایی شب فروز با بیش از 40 سال سابقه فعالیت، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع محصولات روشنایی در کشور می باشد. محصولات صنایع روشنایی شب فروز برای انواع محیط های داخلی، خارجی و خیابانی طراحی و تولید شده است؛ همچنین محصولات با کاربری خاص نیز در این مجموعه تولید می شود که از جمله آن می توان به چراغ های اضطراری، چراغ های بیمارستانی با تجهیزات پزشکی و چراغ های صنعتی اشاره کرد.
این مجموعه به واسطه مجهزبودن به آزمایشگاههای روشنایی GonioPhotoMeter، برق و الکترونیک و رنگ و مواد، امکان اجرای کلیه آزمون های کنترل کیفیت محصولات روشنایی را بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی بر روی تمامی گروه محصولات خود دارا می باشد که موجب می شود همواره از ارایه محصول با کیفیت به مشتریان خود اطمینان حاصل نماید. مجهزبودن به پیشرفته ترین دستگاه GonioPhotoMeter در ایران، موجب شده است تا این مجموعه بتواند تمامی آزمون ها و مشخصات روشنایی محصولات خود را استخراج نموده و علاوه بر ارایه این اطلاعات به مشتریان، همواره در حفظ کیفیت مشخصات روشنایی محصول نیز تلاش نماید.
صنایع روشنایی شب فروز از واحدهای مختلف تشکیل شده است. طراحی صنعتی، تحقیق و توسعه، سیستم ها و بهره وری، طراحی روشنایی، آزمایشگاه روشنایی و آزمایشگاه برق و الکترونیک از جمله این واحدها می باشند. خدمات طراحی روشنایی و مشاوره فنی در راستای انتخاب مناسب ترین نوع محصول با توجه به محیط کاربری نیز از جمله فعالیت های واحد طراحی روشنایی شب فروز می باشد. آکادمی شب فروز نیز با فعالیت گسترده در راستای اطلاع رسانی فنی به مشتریان و علاقه مندان صنعت روشنایی و صنایع وابسته به آن سازماندهی شده است. برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی مهندسی روشنایی، حضور در نمایشگاههای تخصصی صنعت برق و انتشار مجله های آموزشی از جمله سمینار مکتوب از جمله فعالیت های آکادمی شب فروز می باشد.
صنایع روشنایی شب فروز به عنوان اولین مجموعه در شرق کشور، موفق به اخذ استاندارد ملی ایران در زمینه تولید محصولات روشنایی در کنار سایر استانداردها همچون ISO9001 و CE نیز شده است.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
شب فروز شب فروز 1 out of 10 based on 2 ratings.