ساوه الکتریک ساوه الکتریک

خدمات و محصولات برق و الکترونیک فروشگاه اینترنتی خرید لوازم برقی و روشنایی

ساوه الکتریک 

یک فروشگاه لوازم برقی و روشنایی است که بیش از ۱۰ سال دارای تجربه افلاین در این صنعت است،ساوه الکتریک محصولات متنوع و در دسته بندی مختلفی نظیر تجهیزات برق,،سیم و کابل برق،ساخت تابلو برق،لامپ و روشنایی و محافظ و چندراهی برق به شما عزیزان ارائه می دهید که بسته به نیازتان از فروشگاه خرید کنید.

انواع بهترین برند های معتبر و دارای نشان استاندارد ملی و بین الملی نظیر شرکت پارس شهاب، و کاوه تک ،الکترو کاوهو...را مشاهده خواهید نمود.که در در طی سالیان طولانی فعالیت در زمینه لوازم برقی و روشنایی اعتبار خود پس داده اند و کاملا قابل اعتماد و اطمینانند...

شما عزیزان میتوانید جهت خرید انواع بهترین لوازم برقی ور وشنایی در کار چ،پروژه برقکاری و برقکشی ،سیمکشی تابلو برق و ... به فروشگاه اینترنتی ساوه الکتریک مراجعه نمایید.

با کیفیت،اسوده خاطر و ارزان خرید کن با ساوه الکتریک

ساوه الکتریک هفت روزه هفته از ساعت ۸ صیح تا ۱۰ پاسخگویه شما عزیزان خواهد بود.

در صورت وجود هرگونه سوالی و یا دریافت مشاوره رایگان میتوانید به بخش پشتیبانی تماس با ساوه الکتریک مراجعه کنید.

شما عزیزان میتوانید انواع لوازم مورد نیاز خود را به صورت تکی و همچنین عمده با مناسب ترین قیمت در بازار با کیفیت عالی و گارانتی ویژه و طلایی خریداری کنید.

ساوه الکتریک برای رعایت حال مشتریان گرامی خود سفارشات  بالا ۱۰۰ هزارتومن را به صورت رایگان ارسال خواهد نمود وهمچنین برای شما عزیزان کد تخفیف ویژه ای در نظر گرفته ایم که با اولین خرید خود ۱۰ درضد تخفیف دریفات خواهید کرد (البته این تخفیف محدود است) 

هم اکنون میتوانید به فروشگاه اینترنتی ساوه الکتریک مراجعه کنید و با تخفیف خرید کنید برای دریافت کد تخفیف مخصوص شما در خبرنامه سایت عضو شوید و یک کد تخفیف سفارشی به شماره موبایل و یا ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
ساوه الکتریک ساوه الکتریک 1 out of 10 based on 1 ratings.