لیزرست لیزرست

تجهیزات و دستگاههای الکترونیک عرضه کننده ماشین آلات حکاکی و برش لیزر و پرینترهای UV

شرکت لیزرست با 23 سال تجربه و دارنده گواهینامه ISO9001 از شرکت توف آلمان به عنوان نمایندگی انحصاری کمپانی Hans Yueming Laser یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده ماشین الات حکاکی و برش لیزر در جهان، آماده ارائه مشاوره در خصوص استفاده از اشعه لیزر در صنایع مختلف و همچنین عرضه کننده 60 مدل مختلف از این نوع دستگاه ها جهت مصارف متفاوت می باشد.

شرکت لیزرست با استفاده از مهندسین و مدیران مجرب و کارآزموده و با به کار گرفتن استانداردهای منطبق روز دنیا در سرویس و تعمیر و نگهداری به عنوان مطرح ترین شرکت در زمینه لیزر در خدمت هموطنان ایرانی می باشد. دامنه این مدیریت دارای آنچنان گستردگی و سرعت و دقت بالائی است که سراسر ایران را تحت پوشش قرار می دهد. لازم به ذکر است این شرکت با دراختیار داشتن مهندسین مجرب در زمینه برق - الکتروینک، توانسته گامی بلند در زمینه تعمیرات تخصصی و سخت افزاری دستگاههای لیزر داشته باشد. واحد فنی و مهندسی شرکت بین المللی لیزر ست با تکیه بر دانش روز علوم الکترونیک، آمادگی خود را در خصوص تعمیرات تخصصی قطعات الکترونیک کلیه دستگاههای لیزر با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت اعلام می دارد.
شرکت بین المللی لیرز ست با سر لوحه قراردادن بهترین خدمات جهت مشتریان به عنوان هدف اصلی و تلاش پیگیر در جلب رضایت مشتریان و همچنین تغییر در روش های قدیمی و ارائه روش های نوین برنامه های استراتژیک همچنان پیشتاز در صنعت لیزر بوده و آماده پذیرفتن پیشنهادات در جهت هر چه بهتر نمودن این روند می باشد.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
لیزرست لیزرست 1 out of 10 based on 18 ratings.