صنایع الکترونیک پارساکارا پارساکارا

اتوماسیون صنعتی اجرای پروژه های الکترونیکی و اتوماسیون صنعتی و تله متری

سیستم حفاظت کاتدیک نفت و گاز

یکی از این تجهیزات که نقش بسیار مهمی در خطوط لوله نفت و گاز دارد بحث حفاظت کادتیک هوشمند نفت و گاز است که در واقع با استفاده از کاتد و قرار دادن سطح فلز در یک سلول الکتروشیمیایی از خوردگی فلز لوله های نفت و گاز جلوگیری به عمل می آورد. سیستم حفاظت کاتدیک خطوط لوله و نفت و گاز یکی از خدمات شرکت پارسا کارا می باشد که توانسته خدمتی ارزنده در این امر به این شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی داشته باشد.

اسکادا حفاظت کاتدیک نفت و گاز

از طرفی با استفاده از سیستم تله متری حفاظت کاتدیک نفت و گاز می توان کلیه این موارد را به راحتی تحت کنترل داشت. اسکادا یا تله متری کمک می کند تا مناطقی که به آن دسترسی نداریم را به راحتی زیر نظر داشته باشیم و در صورت بروز هر گونه مشکل آن را برطرف کنیم.

اتوکلاو پری وکیوم اتیلن اکساید

دستگاه های اتوکلاویی که اکثرا در بیمارستان ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند ، دارای سیستم کنترل دستی و یا نیمه اتوماتیک هستند . شرکت پارساکارا با توجه به تجربیات خود در زمینه ساخت سیستم های استریل ، اقدام به طراحی و ساخت کنترل و مانیتورینگ دستگاه های اتوکلاو نموده است و توانسته با بیمارستان ها و مراکز پزشکی مختلفی همکاری داشته باشد.
در سیستم استلایزر اتیلن اکساید چندین برنامه با قابلیت های مختلف قرار داده شده است که برای محصولات مختلف ، برنامه مربوطه انتخاب می گردد .

استلایزر صنعتی اتیلن اکساید

از جمله قابلیت های سیستم سیکل های اتسریل برای مایعات ، جامدات و سیکل های استریل سریع، کند و با درجه حرارت و فشارهای مختلف ، تنظیم پارامترهای مرتبط با زمان وکیوم ، زمان بخارزنی و زمان استریل و شستشو خواهد بود . مجموعه عملیات دستگاه از طریق صفحه نماشگر LCD و یک عدد فلودیاگرام با استفاده از استریلایزر صنعتی پری وکیوم اتیلن اکساید کاملا قابل کنترل می باشد .


شرکت صنایع الکترونیک پارساکارا ابتدا تحت عنوان رسانیک با هدف طراحی و ساخت PLCدر سال 1374 تاسیس و پس از بررسی و تحقیقات طی دو سال در زمینه طراحی سیستم های کنترلی و PLCاقدام به طراحی و ساخت نمونه اولیه آن نمود . نهایتا در سال 1376 رسما ثبت و از سال 1377 به عضویت انجمن اتوماسیون صنعتی درآمده و با شرکت های عضو همکاری دارد.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
صنایع الکترونیک پارساکارا صنایع الکترونیک پارساکارا 1 out of 10 based on 51 ratings.