نوین درب نوین درب

هوشمند سازی، کنترل و ابزار دقیق تولید کننده و مجری انواع،کرکره های اتوماتیک آلومینیومی،جک های بازویی و ریلی پارکینگی،درب های شیشه ای اتوماتیک

شرکت نوین درب فعالیت خود را در زمینه سازه های حفاظتی شامل؛ درب های کرکره ای و شیشه ای اتوماتیک برای مصارف فروشگاهی، تجاری، منازل،کارخانه ها و سوله های صنعتیدر سال ١٣٨٢به یاری خداوند متعالو با مدیریتی پویا و تیم فنی منسجم و ماهر و کادری جوان برای دستیابی به اهداف بلند مدت و با شعار امنیت تست شده آغاز نمود.
مهمترین هدف کادر مدیریتی و فنی شرکت ، طراحی ، تولید و اجرای سازه های حفاظتی منطبق با نیاز بازار روز منطقه و دارای استحکام ، مقاومت و امنیت و زیبایی می باشد.
افتخار ما ارائه گارانتی ١٨ ماهه و خدمات پس از فروش سه ساله جهت نگهداری بهینه و همچنین سرویس رایگان یکبار در سال و ارائه خدمات مشاوره رایگان می باشد.
در راستای گسترش فعالیت های حفاظتی در سال ١٣٨٣ این مجموعه اقدام به راه اندازی بخش شیشه های سیکوریت اتوماتیک یا اسلایدینگ و نیز جک های بازویی مخصوص پارکینگ ها نمود.
پیشنهاد و هدف نوین درب همواره اجرای سیستم مدرن و به روز می باشد.در پایان شرکت نوین درب آرامش خاطر و ایمنی را با نشان انحصاری خود برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد

دانلود فایل کاتالوگ
این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
نوین درب نوین درب 1 out of 10 based on 1 ratings.