نفیس آرا نفیس آرا

تولید کننده و عرضه کنندگان تابلو برق نماینده انحصاری فیندر –اربیس-الکو

شرکت نفیس آرا از سال 1990 میلادی، به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو واردات و توزیع محصولات الکتریکی آغاز به کار نموده و از آن زمان تاکنون در فروش بسیاری از محصولات صنعتی به ویژه تولید و توزیع برق و تابلوهای برق فعال بوده است.
شرکت نفیس آرا، به عنوان عضوی از شرکتهای گروه کفائیان، همواره کوشیده است که با حضور گسترده در بازار و نگاه و رویکرد حرفه ای به ساختارهای شرکت به بهبود شبکه فروش و عملکرد خود مبادرت ورزد.
امروزه شرکت نفیس آرا بر روی واردات و فروش تجهیزات الکتریکی ولتاژ ضعیف و متوسط تمرکز و نگاه ویژه ای دارد که از جمله محصولات می توان به رله های الکترومکانیکی، رله های حالت جامد، رله های کنترل، تایمرها، ساعتهای فرمان مکانیکی و دیجیتال، انرژی مترها و ... اشاره کرد.
رضایت مشتری و صداقت و راستی در تجارت همواره از اصول راهبردی شرکت بوده است. شرکت نفیس آرا با استفاده از کارکنان آموزش دیده و مجرب، بهترین و مطمئن ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. شرکت نفیس آرا با ایجاد شبکه توزیع گسترده در سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن به نیازهای مشتریان پاسخ می دهد. با بیشتر از دو دهه تجربه و حضور در بازار ایران، امروزه نفیس آرا یک نام مورد اعتماد در بازار تجهیزات الکتریکی ایران است.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
نفیس آرا نفیس آرا 1 out of 10 based on 5 ratings.