مبنا تجهیز تابلو BENDER-HYDRA

خدمات و محصولات برق و الکترونیک خازن سیلندری روغنی AEG- HYDRA سابق –- ساخت جمهوری چک

شرکت مبنا تجهیز تابلو  در سال 1391 با هدف طراحی، فروش، مشاوره و اجرای پروژه های تجهیزات حفاظت الکتریکی و مدیریت انرژی در اداره ثبت شرکت های تهران با شماره 429513 به ثبت رسید.

 

از جمله مهمترین فعالیت های شرکت مبنا تجهیز تابلو می توان به نمایندگی های انحصاری رله های حفاظتی و سیستم های اتوماسیون انرژی مارک BENDER آلمان اشاره کرد. انواع رله های حفاظتی تشخیص مقاومت عایقی در سیستم های IT یا همان Ungrounded مکان یاب تشخیص خطای کاهش مقاومت عایقی، رله های نشتی جریان، رله های صنعتی و تجهیزات اندازه گیری و مدیریت انرژی از جمله مهمترین محصولات این شرکت می باشد.

از طرفی با توجه به فعالیت در بحث مدیریت انرژی، شرکت مبنا تجهیز تابلو در سال 2014 موفق به اخذ نمایندگی خازن های برند HYDRA از جمهوری چک نمود. محصولات این شرکت که در اصل کارخانه سابق AEG در مرز جمهوری چک با آلمان می باشد و شامل خازن های اصلاح ضریب قدرت ، خازن های موتوری و خازن های روشنایی فلورسنت و اچ آی دی می باشد.

شرکت HYDRA در سال 1899 تاسیس شد و شروع به فعالیت کرد. در سال 1994 میلادی به بخشی از گروه صنعتی AEG تبدیل گشت. در سال 2011 مجدداً نام شرکت از AEG به HYDRA تغییر یافت و در حال حاضر کارخانه شرکت در شهر Jicin واقع در جمهوری چک و دفتر مرکزی آن در شهر برلین در کشور آلمان قرار دارد و امروزه در هر خط تولید به شکل ماهانه بیش از 2 میلیون خازن تولید مینماید. با توجه به موفقیت چشم گیر این برند در سالهای اخیر، شرکت تصمیم به اخذ نمایندگی آن گرفت و محصولات این برند را در کنار سایر محصولات خود قرار داد.

شرکت مبنا تجهیز تابلو تا کنون در پروژه های بسیاری مانند پروژه های نفتی-پتروشیمی صنایع برق، آب، آب فاضلاب، صنایع خودرو سازی، برق های منطقه ای،کارخانجات متعدد، صنایع مادر، بیمارستانها وابسته به دانشگاه علوم پزشکی و تامین اجتماعی، پروژه های مسکن و شهرسازی، پروژه های فرودگاهی کشور و غیره فعالیت گسترده ای داشته و همچنین توانسته بازار موفق و مشتریان خوبی برای محصولات خود در کشور عراق بوجود آورده و صادرات مناسبی را نیز داشته باشد.

دانلود فایل کاتالوگ
این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
مبنا تجهیز تابلو مبنا تجهیز تابلو 1 out of 10 based on 39 ratings.