مبتکر صنعت پژوه MSP-DMP2

سازندگان تجهیزات و سیستم های الکتریکی اولین تولید کننده رله هوشمند حفاظت الکتروموتور در ایران

مبتکر صنعت پژوه

شرکت مبتکر صنعت پژوه در سال 1378 با هدف تحقیق و طراحی  و ساحت رله های حفاظت موتور تشکیل گردید و با داشتن تجربه چندین ساله در این زمینه ، اولین رله خودرا بنام رله الکترونیکی حفاظت موتور با نشاندهنده دیجیتال و با نام اختصاری لاتین DMPR  طراحی و به مرحله ساخت و تولید رساند .

 این رله یک نوع رله جریانی و با ساحتار سخت افزاری بوده و از سال 1378 تاکنون بر روی کلیه تابلو های راه انداز الکتروپمپ های شرکت آب و فاضلاب استان البرز و سایر صنایع صنعتی  نصب و مورد بهره برداری قرار گرفته است .

ازآنجائیکه برای حفاظت و مدیریت عملکرد بیشتر الکتروموتورها نیاز به استفاده از رله های حفاظت پیشرفته و با فناوری  بالا و روز دنیا بود و این فناوری در دست کشورهای غربی قرار داشت ، لذا این شرکت توسط  متخصصین با تجربه خود پس از سالها تحقیق و بررسی و در یک بازه زمانی چهارساله موفق به طراحی و ساخت رله هوشمند حفاظت الکتروموتور های سه فاز با ساختار میکروپروسسور شد که پس از آزمایشات متعدد عملی برروی الکتروپمپ های صنعتی ، به تأیید هیئت علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی و شرکت آب و فاضلاب استان البرز قرار گرفت .

این رله  هم اکون در چندین  تأسیسات شرکت آبفای استان البرز - شرکت نفت اهواز - نیروگاه برق کرمان و کمپرسورایستگاه CNG خراسان  نصب و مورد بهره برداری قرار گرفته و نتایج مطلوبی در برداشته است

با استفاده از این رله دیگر نیازی به خرید رله های کنترل بار و کنترل فاز و بیمتال و نیز آمپرمتر، ولتمتر و ساعت کارکرد موتور نخواهد بود . بکارگیری این رله ضمن بالا بردن طول عمر موتور باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری خواهد شد و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه خواهد بود . .

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
مبتکر صنعت پژوه مبتکر صنعت پژوه 1 out of 10 based on 6 ratings.