خانه هوشمند کاررس karressmarthome

برق و الکترونیک پیمانکار برق ساختمان و هوشمند سازی با پروتکل KNX

شرکت خانه هوشمند کاررس با بهره گیری از دانش و تجربیات ارزشمند کارشناسان و افراد متخصص در حوزه های گوناگون صنعت برق، با هدف بهینه سازی طراحی و اجرای الکتریکال تاسیس شده است.
خانه هوشمند کاررس مفتخر است که اولین شرکتی است که برای رضایت کامل کارفرما،توانایی اجرای تمامی قسمت های الکتریکال را به طور کامل دارد و کارفرما برای هر قسمت از بخش های الکتریکال نیازمند شرکت های مختلف نخواهد بود.
حال خانه هوشمند کاررس برای حل این مشکل اساسی پا به عرصه نهاده است و در سه بخش کلی ذیل فعالیت چشمگیری دارد.

1- بازرگانی: یکی از فعالیت های گسترده شرکت، واردات تجهیزات و کالاهای با کیفیت خارجی است مانند انواع لامپ هالوژن، ریلی، دفنی، شلنگی، فیبرنوری، کلید وپریز، دوربین و .... که همگی دارای خدمات پس از فروش و گارانتی شرکت کاررس میباشد.

2-تولیدی: از انجا که در بعضی موارد کالاهای تولید ایرانی از کیفیت خاصی برخوردار نیستند و همچنین با قیمت های بالاتری بدست مصرف کننده یا همان همکاران سازنده ما میرسند،بر آن شدیم که با تولید و در بعضی مواقع مونتاژ با کیفیت بعضی از اقلام از قبیل لامپ های دکوراتیو، زیر درختی، دفنی والواشر و ...، محصولات را مستقیما بدست همکاران سازنده یا همان مصرف کننده گان عزیز برسانیم تا خیال آنها را از نظر کیفی و کمی و قیمتی راحت کرده باشیم.
شایان ذکر است این محصولات هم دارای خدمات پس از فروش و گارانتی شرکت کاررس را دارا هستند.

3-خدماتی: خانه هوشمند کاررس به منظور طراحی و اجرای کامل قسمت های تاسیسات الکتریکال، شامل دپارتمان هایی به شرح ذیل میباشد.
1-دپارتمان برق ساختمان
2- دپارتمان نورپردازی داخلی و خارجی
3-دپارتمان هوشمند سازی ساختمان
دپارتمان های فوق تمامی قسمت های تاسیسات الکتریکال پروژه های گوناگون را در بر خواهد گرفت و نیاز کارفرمایان گرامی را جهت اجرای پروژه های خود بر طرف خواهد نمود.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
خانه هوشمند کاررس خانه هوشمند کاررس 1 out of 10 based on 1 ratings.