کاربلدها کاربلدها

آموزش برق و الکترونیک در مجموعه کاربلدها کوشیده ایم با حداقل هزینه هرآنچه می توانیم به ارائه آموزش های مفید بپردازیم. اینجا خبری از مطالب بیفایده نیست

با وب سایت کاربلدها بیشتر آشنا شوید!
قطعا همه بارها این لفظ به گوشمون خورده که طرف کاربلده!

برای ورود به سایت کاربلدها اینجا کلیک کنید


اما کاربلد بودن چیه و آدم برای کاربلد بودن باید چه کارهایی بکنه و چه هزینه هایی بده؟
کاربلد اون کسیه که شما ته دلتون قرص و محکمه که صفر تا صد یک کاری رو میدونه و مسلطه. صد البته که هیچ کس کامل نیست و شما هرچقدر هم دانش داشته باشید باز هم خیلی مطالب هست که به گوشتون هم نخورده و خیلی از تجربیات رو هنوز کسب نکردید.
اما هزینه های کاربلد شدن چقدره؟
متاسفانه بعد از چندین سال تجربه در صنعت کشور به جرأت این رو عرض می کنیم که متاسفانه فضای ناسالم رقابت در عرصه های مختلف تخصص در کشورمون باعث شده تا گروهی علم رو انحصاری کنند. یعنی شما به این راحتی ها نمی تونید اسناد فنی و مدارک محاسباتی و اجرایی از یک پروژه واقعی رو به دست بیارید. اگر هم راهی برای به دست آوردنش پیدا کنید باید خیلی بابتش هزینه کنید و مطمئن باشید آخرش هم شما هنوز ماهیگیری رو یاد نگرفتید و …!
اما راه دیگری هم برای کاربلد شدن هست، اینکه با سعی و تلاش فراوان و با میل زیاد به یادگیری وارد میدان بشید و بخواهید که کار رو بلد بشید. در این راه مشکلات فراوانی هست. عدم دسترسی به منابع عملی و اجرایی، انحصار طلبی گروهی از مهندسین و کارشناسان قدیمی که نمی خواهند شما رو بپذیرند و به دنبال یکه تازی هستند، سختی های پروژه ها و …
دوستان عزیز، وب سایت کاربلدها که با همت جمعی از کارشناسان خوب کشورمون پشتیبانی و حمایت میشه تلاشش رو بر رشد و توسعه آموزش مفید و کاربردی قرار داده. ما به شما کمک می کنیم تا اطلاعات مفید و آموزنده ای از پروژه ها در اختیار داشته باشید، دفترچه های محاسباتی رو در اختیار شما قرار خواهیم داد، تعدادی نرم افزار ساده و فایل های اکسل محاسباتی هست که بعضی از اون ها رو از منابع معتبر جمع آوری و بازنگری کردیم و تعدادی رو هم دوستان خودشون ایجاد کردند که بسیار مفید و کاربردی هست. نمونه هایی از مشخصات فنی تجهیزات در مناقصات کشور رو با شما به اشتراک می گذاریم تا بیشتر یاد بگیرید. نقشه های کاربردی و رایج مورد استفاده در صنعت رو در اختیارتون قرار می دیم.

 

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
کاربلدها کاربلدها 1 out of 10 based on 3 ratings.