شرکت صنایع فرزانگان زاگرس فرزانگان زاگرس

برق و الکترونیک طراح و تولید کننده تجهیزات الکترونیک و چراغ های LED

شرکت صنایع فرزانگان زاگرس طی  دو گذشته با کسب تجارب ارزشمند در زمینه پاور الکترونیک و صنایع روشنائی مدرن LED و تمرکز بر این موضوع، دانش فنیِ استفاده از این تکنولوژی را اکنون در اختیار داشته و در راستای بهینه‌سازی مصرف انرژی و نیاز مصرف‌کنندگان، سبد کاملی از محصولات فوق کم مصرف روشنائیLED و سیستم‌های سولار را به بازارهای داخل و خارج ارائه می‌نماید.
علاوه بر صادرات، کیفیت و ضمانت محصولات به‌گونه‌ای است‌ که  شرکت‌های معتبر تولیدکننده صنعت‌روشنائی LEDایران، از اجزاء ساخت این شرکت - LED Driver ها و رفلکتورها و ... - در تولید خود استفاده می‌کنند که این امر با تکیه به سیستم تخصصی و حرفه‌ای در زمینه تحقیق و طراحی و کنترل کیفی محقق‌شده است.
به جهت ارتقاء کیفیت و تسهیل صادرات ، پس از پیگیری‌های فراوان و ارتقاء کیفیت و مشخصات فنی و الکتریکی محصولات، این شرکت موفق به اخذ استاندارد CE اروپائی از یکی از معتبرترین شرکت‌های ارئه دهنده گردید .
همچنین به‌خاطر دارا بودن دانش فنی و تولید کامل محصولات در ایران، کلیه کالاهای تولیدی شرکت صنایع فرزانگان زاگرس اعم از چراغ‌ها و LED Driver ها به‌طور جداگانه دارای شناسه ملی (ایران کد) هستند.
لازم به ذکر است شرکت صنایع فرزانگان زاگرس یکی از اعضای شاخص و ممتاز شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان می‌باشد و متخصصین شرکت در سطوح کارشناسی ارشد و دکترای برق و الکترونیک همواره آمادگی ارائه مشاوره برای انتخاب و کاربرد صحیح محصولات را دارند.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
شرکت صنایع فرزانگان زاگرس شرکت صنایع فرزانگان زاگرس 1 out of 10 based on 1 ratings.