کالیوز کالیوز

هوشمند سازی عرضه انواع تلفن‏های رومیزی و بی‏سیم و تولید انواع درب‏بازکن‏های تصویری

شرکت کالیوز در سال 1385 و در شهر اصفهان که دومین شهر بزرگ ایران است تاسیس شد. این شرکت فعالیت خود را از عرضه انواع تلفن‏های رومیزی و بی‏سیم آغاز نمود و سپس تولید انواع درب‏بازکن‏های تصویری را از سال 1387 به فعالیت خود اضافه نمود. امروزه شرکت‏هایی که به پایداری می‏اندیشند فقط در فکر ارائه تنوع بالای محصولات همراه با کیفیت مناسب آن نیستند؛ بلکه خدمات پس از فروش گسترده از الزامات موفقیت در کسب و کار امروزی است که عدم رعایت آن افق‏های روشنی را در اختیار شرکت‏ها قرار نخواهد داد.

در دنیای پرتلاطم رقابتی امروز رعایت همه موارد بالا نمی‏تواند حضور شرکت را در رده‏های بالای کسب و کار در صنعت مربوطه تضمین نماید. امروزه بدون خلاقیت و نوآوری نمی‏توان نیازهای رو به گسترش مصرف‏کنندگان را به سهولت در اختیار آنان قرار داد بخصوص آنکه زمینه فعالیت در صنعت الکترونیک و مخابرات باشد که سرعت تغییرات آن بسیار گسترده است. کالیوز در طول فعالیت خود نشان داده است که همه موارد فوق را درک کرده و تلاش داشته است تا بتواند بخوبی آن‏ها را اجرا نماید.

از دیگر سیاست‏های راهبردی کالیوز ، همواره توجه به کاهش قیمت در جهت رعایت حال مصرف ‏کننده است که جز با افزایش بهره‏ وری و تجدیدنظر در منابع خرید مواد اولیه نمی‏تواند اجرایی شود. بدین رو همواره از مصرف‏ کنندگان و همکاران محترم انتظار داریم نظرات و پیشنهادات خود را برای شرکت ارسال تا مورد استفاده قرار گیرد.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
کالیوز کالیوز 1 out of 10 based on 2 ratings.