شرکت بنیان صنعت نوین BSNlab

هوشمند سازی، کنترل و ابزار دقیق تجهیزات و مدارات الکترونیکی

این شرکت قصد دارد با بهره گیری از علوم مختلف و تلفیق آنها با خلاقیقت ، راهکارها و تجهیزات کاربردی بیافریند تا علاوه بر رفع نیاز های منقاضیان لذت طراحی و خلق تجهیزاتی نوین نیز نسیب ما گردد. از این رو این شرکت آمادگی دارد ایده های منطقی شما را به حقیقت تبدیل کند.

امروزه با تغییر سبک زندگی، لزوم هوشمندسازی ساختمان ها بیش از پیش احساس می شود. شرکت بنیان صنعت نوین ((BSN ، طراح و تولیدکننده انواع تجهیزات الکترونیکی از جمله تجهیزات مربوط به خانه هوشمند است. تجهیزاتی که از کنترل روشنایی و نور خانه از طریق اپلیکیشنی ـ در بستر وا.فای گرفته تا دستیار مدیریتی که کنترل دما و نور و تلویزیون و ... را در غیاب یا حضور کاربر در منزل انجام می دهد. همچنین نورپردازی های خاص تحت شبکه با قابلیت کنترل از راه دور با موبایل که جلوه های بصری و آرامش را برای منازل به ارمغان می آورند.
شرکت بنیان صنعت نوین آمادگی این را دارد که با سازندگان ساختمان های مسکونی و نیز تجاری، همکاری در ساخت و ارائه نسل جدید خانه های هوشمند را با کمترین تغیییرات و هزینه داشته باشد. شایان ذکر است که تمامی این تجهیزات در داخل کشور و در شرکت بنیان صنز فروش را به همراه داردوین، طراحی و تولید می شود و این مسئله با حفظ کیفیت، مزیت در قیمت و برتری در خدمات پس ا زفر وش را به همراه خواهد داشت.
بنیان صنعت نوین تا به امروز در حوضه تجهیزات الکترونیکی خانه های هوشمند، نورپردازی های خاص تحت شبکه، تجهیزات زیباسازی شهری نظیر آبنما، آبشار حروف و اشکال، طراحی بُرد های الکترونیکی خاص سفارشی و ... فعالیت داشته و مستندات نمونه کارها نیز موجود است.

دانلود فایل کاتالوگ
این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
شرکت بنیان صنعت نوین شرکت بنیان صنعت نوین 1 out of 10 based on 2 ratings.