سیستم پیشگیری از سرقت مه ساز بندیت BANDIT

هوشمند سازی جدید ترین و مطمئن ترین روش جلوگیری از سرقت

شرکت راهکار پیشگامان اخوان عزیزی  - سیستم پیشگیری از سرقت  تولید مه BANDIT

معمولا همه  اصناف دوربین ،آلارم، آژیر و ... و تمامی سیستم های اطلاع رسانی را دارند . ولیکن از نظر فنی این سیستم ها، سیستم ثبت وقایع هستند و  نه سیستم پیشگیری از سرقت .سارق اطلاع دارد  که پلیس برای رساندن  نیروهای خود،  نیاز به زمان 5 تا 7 دقیقه ای دارد . پس زمان سرقت خود را زیر یک دقیقه  برنامه ریزی می کند.

کار دستگاه ما: Bandit   این قدرت و توانایی را می دهد که یک دقیقه زمان سرقت را ، شما مدیریت کنید . ظرف کمتر از 10 ثانیه ، شما و دارایی هایتان  از دید سارق محو میشوید با خروج مه غلیظ   با ماندگاری 45 دقیقه ای . پس بنابراین  سارق مجبور به ترک محل سرقت میشود .

Bandit    ،  اولین و  جدیدترین سیستم پیشگیری از سرقت در  ایران  و محصول کشور بلژیک  می باشد .  در خیلی مکان های  معتبر  در دنیا  ، نظیر  بانک  hsbc  - بانک جهانی  Rabobank– شرکت apple  و خیلی جاهای دیگه که در کاتالوگ و سایت  میتوانید  مشاهده کنید  نصب شده است  .  دارای 5 سال گارانتی  تعویض بی قید و شرط می باشد. دارای  یک کپسول هست  که هر کپسول  52 ثانیه مه تولید میکند که در  هر یک ثانیه 28 متر مکعب(10 متر مربع )  رو کاور می کند .به طور مثال یک منزل 150 متر مربع ( 450 متر مکعب) 14 ثانیه باید تنظیم شود . که معمولا از هر کپسول  می توان  بالای 10 بار استفاده شود. یعنی باید 10 بار  آن محلی که بندیت نصب شده مورد سرقت قرار بگیرد تا یک کپسول خالی  شود  .  شارژ کپسول با ارائه فیلم سرقت و یا گزارش پلیس رایگان هست . دستگاه بندیت به وسیله چشمی ، پدال و ریموت ،کی پد(صفحه رمز دستی)، یا شاسی روی میز و روی دیوار فعال میشود  و این توانایی را دارد که همه این ابزار با هم ،همزمان لینک شوند.  و همچنین  به سیستم ها ی اطلاع رسانی نیز  مثل :  آژیر ، تلفن کننده ، قفل درب – سیستم خاموش کننده لامپ  و ... اتصال پیدا کند . کاملا گیاهی و قابل تنفس و ایجاد رطوبت نمی کند  و هیچ آثار منفی بر روی انسان و اشیاء گران قیمت نخواهد داشت .و موردی که این محصول را نسبت به مه ساز های مشابه متمایز کرده است ،  سرعت بالای عملکرد و پوشش محیط کمتر از 10 ثانیه می باشد و همچنین این دستگاه تاریخ انقضا ندارد. دارای بیش از  15 استاندارد جهانی می باشد از قبیل استاندارد کیفیت ، استاندارد بهداشت. و نیز مورد  تاییده پلیس پیشگیری و اتحادیه طلا و جواهر هم می باشد . تست دستگاه هم در محل موردنظر شما کاملا رایگان می باشد برای نشان دادن سرعت بسیار بالای دستگاه  و  پوشش زیر 10 ثانیه محیط با مه غلیظ.

یک باطری بک آپ دارد که در هنگام قطع برق می تواند علارقم کارکرد طبیعی خود نیز از طریق تلفن کننده به صاحب مغازه اطلاع رسانی کند که برق کلی و دستگاه قطع می باشد .   

فرق دستگاه مه ساز BANDIT  با مه ساز های مشابه :

مه ساز BANDIT    تنها ترین سیستمی می باشد که مشخصات زیر را دارا است :  قابل تنفس و بدون ضرر هست –آثار منفی مثل رطوبت –چربی-لک  برجای نمی گذاره –قابلیت سفارش  استفاده مواد دیگر در داخل کپسول مثل گاز خردل و گاز فلفل و ... –پایین ترین توان مصرفی برق-دارای 11 استاندارد معتبر جهانی  در صورتی که دستگاههای مشابه یا استانداردی ندارد و یا شاید 1 یا 2 عدد استاندارد  داشته باشد . نیاز به هواگیری و سرویس ندارد  و بدون تاریخ انقضا می باشد چون داخل کپسول اکسیژنی وجود ندارد ولی تمامی برندهای مشابه مه ساز همه نیاز به  هواگیری و سرویس دارد  بدلیل آنکه از پمپ استفاده شده است وگرنه ممکن هست در زمانی  حدود  یک سال  ، موقعی که محل مورد نظر  مورد سرقت قرار گیرد  و دستگاه  فعال شود  ، دچار نقص در عملکرد گردد .

–مه ساز Bandit  بیشترین زمان گارانتی ( 5 سال ) را دارا است . با فعال سازی مه ساز بندیت پایین ترین میدان دید را به وجود می آید ( کمتر از 30 سانتی متر )  و بیشترین مساحت پوشش  در 10 ثانیه انجام می دهد ( 280 متر مکعب )
دانلود فایل کاتالوگ
این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
سیستم پیشگیری از سرقت مه ساز بندیت سیستم پیشگیری از سرقت مه ساز بندیت 1 out of 10 based on 6 ratings.