فروشگاه آسام کالا آسام کالا

خدمات و محصولات برق و الکترونیک فروشگاه آسام کالا عرضه کننده مصحولات اتوماسیون صنعتی و برق صنعتی

فروشگاه آسام کالا (asamkala.com) ، به عنوان یکی از سایت های برتر فروش اینترنتی عرضه کننده مصحولات اتوماسیون صنعتی و برق صعنتی به شمار می رود. آسام کالا با اخذ نمایندگی از برندهای معتبر فعال در بازار کشور در زمینه انواع محصولات پی ال سی و ماژول های توسعه ، اچ ام آی یا صفحه نمایش صنعتی ، اینورتر ، سروموتور ، و ووو به فروش این مصحولات می پردازد.


انواع مصحولات عرضه شده در فروشگاه آسام کالا:
پی ال سی PLC: پی ال سی PLC (Programmable Logic Controller) یا کنترل کننده منطقی برنامه پذیر و میتوان آنها را کامپیوتر های تک منظوره نامید، از PLC ها برای مقاصد صنعتی استفاده میشود پی ال سی ورودی میگیرد براساس برنامه ای که در حافظه اش نوشته شده خروجی لازم را برای ماشین یا فرآیند تحت کنترلش ارسال میکند، پی ال سی یکی از مهمترین ارکان اتوماسیون صنعتی می باشد. قیمت انواع پی ال سی را میتوانید در آسام کالا به صورت به روز مشاهده و خرید نمایید.

 

اچ ام آی HMI یکی از ارکان اتوماسیون صنعتی و مخفف عبارت Human Machine Interface است و به معنای واسطه بین انسان و ماشین می باشد. از آن برای مانیتور کردن و مشاهده پارامترهای دستگاههای صنعتی مثل PLC و اینورتر و.... استفاده می شود. HMI در واقع یک مانیتور LCD است که می توان آن را برنامه ریزی نمود و همچنین به کمک آن می توان پارامترهای مختلف را تغییرداد و سیستم را کنترل نمود.

اینورتر Inverter ها تجهیزاتی هستند که جریان مستقیم (DC) را به جریان متناوب (AC) جریان AC تبدیل شده می توانند بر اساس نیاز در هر ولتاژ و فرکانسی باشد که بوسیله ترانسفورماتورهای مناسب و مدارها کنترل می شود.
اینورتر نوسان ساز الکترونیکی قدرت بالا است، دلیل این نام گذاری آن است که این دستگاه عمل عکس مبدل برق AC به DC متداول را انجام می دهد، اینورترها در ظرفیتهای مختلف ساخته می شوند.

 

سروموتور (Servo Motor) در واقع یک موتور الکترونیکی است و بدلیل اینکه از خاصیت لختی (اینرسی) بسیار کمی برخودار هستند امکان تغییر سرعت در کمترین زمان ممکن در آنها وجود دارد، معمولا قطر این موتور ها کم اما درازای آنها زیاد می باشد. این نوع موتور به وسیله یک سیستم کنترل فیدبک ، موقعیت دستگاه، همچنین قدرت و سرعت آن را تغییر می دهد.

ماژول های توسعه PLC و یا کارت های PLC در واقع سخت افزار هایی هستند که بر روی پی ال سی قرار میگیرند، در بسیار از مواقع تمام نیاز های یک سسیستم از طریق PLC مرتفع نمی شود و آنجاست که ماژول PLC به کمک مهندسین می آید.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
فروشگاه آسام کالا فروشگاه آسام کالا 1 out of 10 based on 1 ratings.