Ana Eltek Co آنا

ایمنی - اعلام و اطفاء حریق تولید کننده سیستم اعلام حریق آنا

شرکت آنا ائل تک تولید کننده تخصصی سیستمهای الکترونیکی ،با استفاده از دانش فنی بالا و پرسنل باتجربه وبهره گیری از کانالهای ارتباطی قوی با شرکت های بین المللی ، و شناسایی خلاء های مهم و اساسی موجود دربازار محصولات اعلام حریق کشور برای پوشش دادن این فضاهای خالی وسیع ، اقدام به طراحی وتولید سیستم اعلام حریق آنا نمود.
این خلاء ها دردو موضوع مهم زیر خلاصه میگردد :
1- قیمت های بالای محصولات معروف غربی که علارغم کیفیت بالا و حسن شهرت فراوان متاسفانه موجب سرازیر شدن سرمایه ملی و دسترنج هموطنان مان به جیب شرکتهای خارجی میگردد.
2-مشکلات کیفی و کارکردی برخی محصولات تولید ( یا مونتاژ ) داخل که تاثیر منفی و مخرب بر برداشت مصرف کننده داخلی از محصولات اعلام حریق ایرانی میگذارد.
نتیجه رصد این خلاء ها وتلاش برای پرکردن این فضا ، تولد محصولی بنام سیستم اعلام حریق آنا شد که به لطف خداوند سبحان ، استقبال خیل همکاران متخصص فعال در این حوزه را بهمراه داشت.
همکاران نکته سنج و خاص که به دلیل وسواس کاری بالا ، فقط محصولات اروپایی را در پروژه های خود مورد استفاده قرار میدادند در کمال خرسندی، اقدام به استفاده از محصول آنا نموده و ادامه تقاضای مشتاقانه و پرحجم ایشان ما را درپیگیری هدف خود بیش از پیش مصمم تر ساخت.
به دلیل ارتباط نزدیک با سایر تولید کنندگان داخلی و خارجی ، آخرین دستاوردها و فن آوریهای این محصولات در مقابل چشمان تیزبین طراحان شرکت قرار داشته و مورد بررسی دقیق قرار گرفته و این مهم ، موجب بهبود روزافزون کیفیت سیستم اعلام حریق ایرانی آنا گردیده است.
شرکت آنا ائل تک ، تولید اکثر محصولات متعارف اعلام حریق را انجام داده و تولید محصولات اعلام حریق آدرسپذیر و تجهیزات وابسته دردستور کار شرکت قرار دارد.
به طور خلاصه چهار امتیاز بزرگ محصولات اعلام حریق آنا این موارد میباشند :
1- طراحی بروز و سطح بالای مدارات الکترونیکی محصولات که منطبق بر آخرین تکنولوژی این شاخه از محصولات الکترونیکی میباشد.
2-استفاده از قطعات الکترونیکی اورجینال و اصل بمنظور دستیابی و حتی رقابت کیفی با محصولات اعلام حریق مطرح دنیا .
3-دارا بودن متخصصین الکترونیک با پایه علمی و عملی بالا و باتجربه درزمینه الکترونیک
4-اشتیاق کارمندان شرکت برای رسیدن به سطح رقابت با محصولات مرغوب و معروف جهان سیستمهای اعلام حریق و باور به اینکه با انجام کاردرست و تولید شرافتمندانه و پرهیز از سودجویی وگردن نهادن به اهداف بزرگ میتوان بهترین محصول جهان را درخاک پاک کشور بزرگ وتوانمند ایران تولید نمود.

 

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
Ana Eltek Co Ana Eltek Co 1 out of 10 based on 1 ratings.