گروه صنعتی آلدو گروه صنعتی آلدو

هوشمند سازی تولید کننده انواع آیفون تصویری با قابلیت برقراری ارتباط داخلی با ضبط تصاویر و فیلم در حافظه ،قابلیت اتصال به دو دوربین

گروه صنعتی آلدو، تولید کننده آیفون های تصویری و دربهای کنترلی پارکینگ، فعالیت خود را از سال 1379 در قالب شرکت تجاری بر روی محصولات کماکس (Commax) کره و نایس (Nice) ایتالیا آغاز نمود و همزمان بر روی محصولات Kenwei و Hyundai فعالیت تجاری خود را ادامه داد. در سالهای 1387 و 1388 به عنوان نماینده رسمی و وکیل کماکس در ایران به فعالیت تجاری پرداخته و از ابتدای سال 1389 این مجموعه اقدام به تولید دربازکن تصویری با برند ALDO نمود و با بکارگیری نیروهای مجرب و استفاده از قطعات الکترونیکی با کیفیت بالا نسل جدید دربازکن های تصویری با تنوع فراوان و قابلیت منحصر به فرد را ارائه نموده است.

از ابتدای سال 1388 پس از دو سال تلاش مهندسان در جهت تولید دربهای کنترلی با راه اندازی واحد تولید برد و موتور اقدام به تولید جک دربهای کنترلی با کیفیت بالا و قیمت مناسب نمود امید است با تلاش واحد R&D و پیشرفت در زمینه تولید جک تا پایان سال 1392 تولید جک های دولنگه و ریلی 220V جدید این مجموعه نیز به انجام برسد.

گروه صنعتی آلدو در سال 1389 در کارخانه ای با زیربنای 1100 متر واقع در شهرک صنعتی خرمدشت (واقع در 10 کیلومتری شهر تهران) فعالیت خود را آغاز و در سال 1391 با توجه به افزایش توان تولید و درخواست روز افزون بازار مصرف برای محصولات آلدو فضای تولید را به 3000 متر ارتقاء داده است.

گروه صنعتی آلدو همواره در تلاش است تا از امکانات تجهیزات و منابع انسانی خود بهره گیری مناسب را به عمل آورده و در جهت ارتقاء کیفی آنان کوشا باشد. امید است با توجه به حسن نظر و استقبال مشتریان به فعالیت هرچه بیشتر خود در جلب رضایت خریداران محصولات آلدو ادامه داده و بهترین و کامل ترین تکنولوژی روز را ارائه دهد.

گروه صنعتی آلدو موفق به دریافت گواهینامه های ISO 10002 (سال 1383)،‌ISO 9001 (سال 1387) و همچنین CE اروپا در سال 1390 گردیده است. این گروه از سال 1390 صادرات خود را به کشورهای تاجیکستان و عراق آغاز کرده است و نهایت سعی خود را جهت حفظ کیفیت و ارتقاء محصولات بعمل آورده است تا با حفظ بازار داخلی،‌ بازارهای خارجی را نیز بدست آورد.

 

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
گروه صنعتی آلدو گروه صنعتی آلدو 1 out of 10 based on 9 ratings.