مشاوره ایزو آریان گستر

سایر شرکت آریان گستر بزرگترین کلینیک مشاوره ایزو و مشاوره مدیریت

معرفی گروه:
با پیشرفت تکنولوژی و صنعت در نقاط مختلف دنیا اعم از کشورهای پیشرفته و سایر کشورهای دنیا میل به یافتن و رعایت استانداردهای یکسان وبین المللی بیشتر گردید . لذا با توجه به این موضوع هرروز نیاز به دریافت استانداردهای بین المللی جهت همسان سازی کارخانجات و شرکت های کوچک و بزرگ دنیا با یکدیگر بیشتر شده است . امروزه در اکثر کشورهای دنیا استانداردهای شناخته شده ای مانند ایزو 9001 و ایزو 14001 و ایزو 45001 و ایزو 17025 و CE و مشاور EFQM و سایر سیستمهای مدیریتی مورد استفاده است .

شرکت آریان گستر بعنوان مشاورایزو و مشاور سیستم های مدیریتی و کیفیت با پشتوانه ی بیش از 10 سال تجربه ی کاری در زمینه ی سیستم های مدیریتی و استانداردهای مختلف اعم از استانداردهای محصول وسیستم فعالیت می نماید . این شرکت با بسیاری از سازمان های دولتی و خصوصی در سطح کشورهمکاری وسیع در سطح مشاوره داشته است . با توجه به ارتقای نگارش بسیاری از سیستمهای مدیریتی مشاوره تخصصی و روزامد سیستمهای مذکور یکی از نیازهای اساسی هر سازمانی می باشد.

اساس تاسیس شرکت آریان گستر مشاوره تخصصی در زمینه ی استانداردهای بین المللی بوده است و تا به امروز سعی برگام نهادن در راستای همین اساس را داشته ودر این روزگار آشفته که بسیاری از شرکت های مشاور اقدام به فروش استانداردهای بین المللی کرده اند که نمونه ی آنها در همین فضای مجازی بسیار ملموس و قابل مشاهده است این شرکت هدف و بنیان خود را فراموش نکرده و براین اساس استوار است .

یکی از بزرگترین خدمات قابل ارائه توسط آریان گستر انجام مشاوره تعالی سازمانی توسط کارشناسان حرفه ای و خبره این شرکت می باشد.

افتخار ما مشاوره ایزو  و سپس اخذگواهینامه از نهاد های صدور گواهینامه با قیمت و کیفیت مناسب است .

لذا بر این اساس همین حالا با کارشناسان مشاور ایزو تماس حاصل فرمایید.

 

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
مشاوره ایزو مشاوره ایزو 1 out of 10 based on 1 ratings.