شرکت مهندسی بازرگانی توان صنعت آردین توان صنعت آردین

تجهیزات و دستگاههای الکترونیک تامین کننده تجهیزات حفاظت و کنترل برق صنعتی

شرکت توان صنعت آردین

شرکت مهندسی بازرگانی توان صنعت آردین با بهره گیری از کارشناسان مجرب و با هدف خدمت رسانی تخصصی در راستای پیشبرد اهداف والای صنعت برق در سال 1392 به ثبت رسیده است. این شرکت در دو حوزه حفاظت و کنترل برق صنعتی با تامین برند‌های مطرح در این دو حوزه از قبیل Siemens، Fanox، Danfoss و Aucom و با اجرای پروژه ‌های متنوع در صنایع مختلف ( نفت و گاز،فولاد ،سیمان و....) نقشی برجسته در ارتقای کیفیت بهره برداری از تاسیسات و واحد‌‌های برق ایفا نموده است.


همچینین شرکت توان صنعت آردین ضمن برگزاری دوره ‌های آموزشی تخصصی در دو زمینه حفاظت و کنترل برق صنعتی برای کارشناسان فنی در صنایع مختلف توانسته است با ارتقای دانش فنی و عملی در خصوص برند‌‌های مطرح در این دو حوزه خدمتی شایان در بهره برداری مناسب و حداکثری از تجهیزات برق صنعتی ارائه نماید.


 

آشنایی با فعالیت های شرکت مهندسی و بازرگانی توان صنعت آردین
 


• شرکت توان صنعت آردین در خصوص راه اندازی الکترو موتر‌های صنعتی با تامین سافت استارتر AUCOM نیوزلند (بهترین برند سافت استارتر در دنیا و مبتکر روش ‌های نوین در زمینه راه اندازی و توقف نرم الکترو موتور) آماده ارائه خدمات فنی تخصصی در این حوزه می باشد.


• همچنین این شرکت به صورت تخصصی در حوزه درایو ‌های صنعتی ضمن تأمین برند ‌های Emotron سوئد( جهت الکترو موتور ‌های توان بالا تا 3MW) و دانفوس دانمارک ( جهت الکترو موتور ‌های توان پایین تا 110KW) با ارائه خدمات فنی و مهندسی (نصب و راه اندازی) پروژه ‌های مختلفی ( صنایع نفت و گاز،کاشی،فولاد،داروسازی و...) را اجرا نموده است.


• این شرکت به صورت تخصصی در حوزه حفاظت برق صنعتی ضمن تأمین برند‌‌های Siemens از جمله (7sj، 7sk، 7u،...) و Fanox از جمله (sil، sia) بویژه حفاظت الکتروموتور ها (مدل PBM ،سیستم مدیریت موتور برند فنوکس اسپانیا) و ارائه خدمات فنی و مهندسی (طراحی و اجرا) مطابق با استاندارد صنعت برق ،پروژه ‌های متنوع در صنایع گوناگون (پتروشیمی بندر امام ،پتروشیمی شازند ،پدافند خاتم الانبیاء و...) را اجرا نموده است.


شایان ذکر است این شرکت در حوزه تأمین محصولات فشار ضعیف برند ‌های Siemens،Fanox و Doepke ضمن ارائه تجهیزات با قیمت مناسب به صورت اورجینال، آماده ارائه خدمات فنی و تخصصی با هدف جلب اعتماد مشتریان در این حوزه می باشد. برخی از این تجهیزات فشار ضعیف قابل تامین به شرح ذیل می باشد:


Plc زیمنس 
کلید (در سطوح مختلف ولتاژ)، کنتاکتور 
کلید مینیاتوری و کلید محافظ جان (دوپکه آلمان) 
رله های حفاظت موتور، پمپ و ژنراتور 
انواع برقگیر های فشار ضعیف (کلاس های B,C & B+C) 
رله های نشتی جریان 
رله های کنترل فاز، ولتاژ 
و....

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
شرکت مهندسی بازرگانی توان صنعت آردین شرکت مهندسی بازرگانی توان صنعت آردین 1 out of 10 based on 29 ratings.