ایستا توان صنعت (ETI) ETI

خدمات و محصولات برق و الکترونیک تابلوهای توزیع، فرمان، اتوماسیون، اندازهگیری، روشنایی و اصلاح ضریب قدرتی ( خازنی) در سطوح مختلف فشار ضعیف و متوسط

شرکت ایستا توان صنعت ( سهامی خاص) با بیش از 15 سال سابقه، در زمینه تولید و توزیع بیش از 8500 نوع از تجهیزات برق صنعتی مورد استفاده در تابلوهای توزیع، فرمان، اتوماسیون، اندازهگیری، روشنایی و اصلاح ضریب قدرتی ( خازنی) در سطوح مختلف فشار ضعیف و متوسط در تاسیسات مسکونی و صنعتی ( صنایع مادر انرژی، مخابرات، نفت و ترابری) تحت لیسانس کمپانی معتبر ETI فعالیت می نماید.

کمپانی ETI فعالیت خود را از سال 1960 در کشور اسلونی، عضو اتحادیه اروپا، آغاز کرده و بتدریج با گسترش بازار خود، 8 کارخانه بزرگ دیگر در سایر کشورهای اروپایی از جمله آلمان و لهستان راه اندازی نموده است. کلیه محصولات این شرکت از گارانتی برخوردار بوده و علاوه بر استاندارد ملی ایران و تاییدیه های مراجع ذیصلاح از جمله شرکت تواتیر و پژوهشگاه نیرو دارای گواهی استانداردهای معتبر اروپایی همچون VDE، KEMA، IEC، CE، CESI می باشد.

همچنین صلاحیت محصولات این شرکت از سوی شرکت ارتباطات زیر ساخت ( وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات)، دانشگاه شهید رجایی، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت جابون ممورد ارزیابی و تایید قرار گرفته است و همچنین شرکت ایستا توان صنعت در فهرست تامین کنندگان کالای شرکت نفت و نیز گروه مهندسی مپنا قرار دارد. علاوه بر توزیع و فروش از طریق 35 نمایندگی در سطح استان های کشور، به شرکت های توزیع برق، برق منطقه ایی – استان ها، شرکت های بخش مسکن و راه ترابری، شرکت های کنتور سازی مطرح، مجتمع های پتروشیمی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها، کارخانجات، بیمارستانها، شرکت های تابلو سازی و پیمانکاران معتبر عرضه می گردد.

دانلود فایل کاتالوگ
این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
ایستا توان صنعت (ETI) ایستا توان صنعت (ETI) 1 out of 10 based on 1 ratings.