شرکت طراحی مهندسی نور و هنر نور و هنر

پیمانکاران و مجریان پروژه های سیم و کابل و روشنایی طراح،مشاور، مجری و تامین کننده تجهیزات پروژه های مدرن روشنایی و نورپردازی


شرکت طراحی مهندسی نور و هنر توسط مجموعه ای از فعالان و دانش آموختگان حوزه ی نورپردازی و روشنایی و با هدف کمک به بهبود سبک زندگی افراد جامعه،آرامش بصری ایشان و ایجاد نگرشی دانش محور در طراحی، محاسبات و اجرای پروژه های نورپردازی و روشنایی بنیان گذاری شده است.

توانایی ارائه طرحی منحصر به فرد برای هر پروژه با استفاده از نرم افزارهای تخصصی و رعایت اصول آکادمیک حاصل تجارب پروژه های متعدد و تکیه بر دانش فنی و تخصصی طراحان و کارشناسان این مجموعه می باشد.

پرداختن به احساس دریافتی از نور محیط و طراحی نورپردازی بر مبنای کاربری محیط، پویایی و نوآوری در طرح های ارائه شده و در نهایت تعهد به سبک و فضای معماری زیربنای فکری طراحان و مهندسان این مجموعه می باشد.

اهمیت آگاهی رسانی دقیق ما را بر آن داشته است، همزمان با فعالیت در پروژه های مختلف آغاز به انتشار مطالب تخصصی کنیم تا از این طریق به تعهد خودمان در زمینه ی آموزش برای علاقه مندان این بخش عمل بنماییم.تمام محتوی انتشار یافته در سایت رسمی و شبکه های اجتماعی برای همگان قابل دسترس است.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
شرکت طراحی مهندسی نور و هنر شرکت طراحی مهندسی نور و هنر 1 out of 10 based on 2 ratings.