شرکت آلتون رای آلتون رای

صنایع روشنایی | لامپ | نورپردازی تولید کننده‌ی انواع چراغ های روشنایی ال ای دی اداری، تجاری، صنعتی و فضای آزاد LED

شرکت آلتون رای

شرکت «آلتون رای» در سال 1374، با هدف ایجاد اشتغال پایدار و رفع نیاز های فنی مهندسی در عرصه منطقه ای و فرا منطقه ای، با شماره 4258 ثبت گردید و با ایجاد بخش های مختلف از جمله واحد تحقیق و توسعه کار خود را در زمینه الکترونیک، به منظور اتوماسیون صنعتی، به طور رسمی آغاز نمود.
در سال 1377 با راه اندازی و تجهیز خط مونتاژ قطعات الکترونیک در راستای تولید انبوه انواع برد های الکترونیک، موفق به دریافت پروانه تولید از وزارت صنایع و معادن گردید و تاکنون با حرکت در جهت تولید انواع برد های الکترونیک مرتبط با صنعت لوازم خانگی و ایجاد خطوط تولید در زمینه های صنابع روشنایی و ترافیک فهالیت خود را ادامه داده است.
در سال 1379 این شرکت فعالیت خود را در زمینه تجهیزات ترافیکی با تولید نمونه های اولیه شمارنده معکوس آغاز نمود و در ادامه با هدف خودکفایی ملی در زمینه تجهیزات ترافیک و همچنین در جهت تکمیل سبد کالای محصولات خود، فرآیند انتقال و بومی سازی تکنولوژی این صنعت را از کشور تایوان محقق نمود.
در سال 1382، با ضروری شدن استفاده از انرژی پاک و حرکت جامعه جهانی به سمت بیشتر نمودن سهم انرژی خورشیدی(سولار) در مصارف عمومی، شرکت آلتون رای نیز بر آن شد تا تکنولوژی استفاده از انرژی خورشیدی را به قابلیت های محصولات خود بیافزاید. شرکت آلتون رای با بهره گیری از تکنیک و تکنولوژی های موجود در این زمینه توانسته است به یکی از واحد های صنعتی پیشرو در زمینه استفاده از تجهیزات خورشیده در محصولات خود تبدیل گردد.

نیاز روز افزون صنعت جهانی به بهینه سازی مصرف انرژی این شرکت را برآن داشت تا با تولید تجهیزات روشنایی با استفاده از تکنولوژی LED در جهت کاهش هزینه های مصرف انرژی قدم بردارد. طراحی و تولید تجهیزات روشنایی در سال 1384، با بهره گیری از LED با راندمان نوری بالا و منطبق بر استاندارد های اروپایی توانست شرکت را با موفقیت تولید تجهیزات روشنایی در زمینه های خانگی، اداری، صنعتی و شهری روبرو نماید.
در مسیر رشد و تعالی، همواره خط مشی های تعیین شده، چراغ راه این شرکت بوده است. حضور در بازار های جهانی و صادرات محصولات، یکی از مهمترین اهداف این مجموعه می باشد که از این رو اولین شعبه برون مرزی شرکت آلتون رای در سال 1385 در کشور ترکیه، شهر استانبول افتتاح گردید تا پیگیری مناسبات بین الملی شرکت را بر عهده گیرد.

این شرکت هم اینک در کارخانه تولیدی خود به مساحت 500 متر مربع و در زیربنای 4000 متر مربع، واقع در شهرک صنعتی صفا دشت (ملارد-تهران) و با همکاری 140 نفر از کارمندان آموزش دیده، در حال فعالیت می باشد. شرکت آلتون رای همینک با بهره برداری از خطوط تجهیزات ترافیکی و تولید انواع بردهای الکترونیک بصورت روز افزون افزایش دهد.

دریافت گواهینامه استاندارد ملی جهت محصولات روشنایی را میتوان از موفقیت های دیگر آلتون رای دانست. با این پیشرفت شرکت آلتون رای افتخار دارد که اعلام نمایید تمام محصولات روشنایی خود منطبق با استاندارد های کیفی تولید و به مشتریان محترمتحویل می نماید.
همچنین آلتون رای با دریافت گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا CE برای محصولات خود، موفق شد به عنوان اولین تولید کننده تجهیزات ترافیک در ایران، بر اساس استاندارد EN12368 مطرح گردد.
از این رو در مدت زمان کوتاهی نام آلتون رای در بازار های داخلی پر آوازه گردیده و میزان رضایتمندی مشتریان رشد قابل توجهی را طی نمود. شرکت آلتون رای همواره توجه ویژه ای به سطح کیفیت محصولات داشته و دارد، از این رو با اخذ گواهینامه استاندارد کیفی ISO9001:2008 در سال 1386 و حرکت در مسیر استاندارد سازی فرآیند های تولید، موفق به اخذ گواهینامه استاندارد های ISO9001:2008، ISO14001:2004 و OHSAS18001 گردید.

 

شرکت آلتون رای ارائه دهنده انواع محصولات صنایع روشنایی و لامپ و نورپردازی

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
شرکت آلتون رای شرکت آلتون رای 1 out of 10 based on 9 ratings.