صنایع سنگ میرزایی صنایع سنگ میرزایی

صنعت ساختمان ارائه انواع سنگ های تراورتن، مرمریت، گرانیت و سنگ چینی (کریستال) با قیمت های رقابتی و کیفیت عالی

ارائه سنگ های با کیفیت به همراه یک مشاوره صحیح همواره از مهمترین دغدغه های ما بوده تا بتوانیم به شما عزیزان به بهترین نحو در زمینه خرید سنگ کمک کنیم.

صنایع سنگ میرزایی، مرجع معرفی و خرید سنگ های مختلف ساختمانی ( سنگ نما – دیوار – پله و … ) شامل سنگ تراورتن ،سنگ مرمریت، سنگ گرانیت، سنگ لاشه، اسلب و کلیه مصنوعات سنگی مانند روشویی، صراحی، آب نما، پایه آیفون، پایه چراغ، باربکیو، شومینه، معرق سنگی، مجسمه و … با قیمت های رقابتی و شرایط ویژه فروش است.

ما به مدت سال های زیادی به فرآوری بروز و ارتباط مستقیم با مصرف کننده‌های سنگ ساختمانی اندیشیده‌ایم …

در حال حاضر مجموعه بازرگانی و کارخانجات صنایع سنگ میرزایی در محمود آباد اصفهان مشغول به فعالیت هستند و به تمامی نقاط کشور سنگ ارسال می‌کنند.

چشم‌انداز ما تولید و ارائه سنگ ساختمانی با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در سطح کشور می‌باشد.

نمایشگاه صنایع سنگ میرزایی در اصفهان، شهرک صنعتی محمودآباد، خیابان ۲۰ واقع شده است.

شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ما انواع مختلف سنگ ها را ببینید، قیمت آن ها را داشته باشید و سپس پس از بررسی ها و آنالیز های دقیق جهت خرید سنگ به صورت حضوری تشریف بیارید.

خرید سنگ در صنایع سنگ میرزایی به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌شود.

فرقی نمیکند که شما از چه روشی برای خرید سنگ خود استفاده می‌کنید. در هر روش مشاورین و کارشناسان صنایع سنگ میرزایی مشتاقانه منتظر دیدار شما عزیزان هستند.

ما در خرید های حضوری سعی کرده ایم امکاناتی را فراهم آوریم تا شما به خوبی بتوانید در بهترین حالت ممکن اقدام به خرید سنگ های ساختمانی خود کنید.

گروهی از این اقدامات عبارتند از :

تهیه بلیط پرواز برای مشتریان محترم خارج از اصفهان
ایجاد امکان اسکان با امکانات و شرایط مناسب
همراهی کارشناسان و مشاوران خبره در زمینه خرید سنگ
لازم به ذکر است این خدمات تنها محدود به خرید های حضوری نمیشود و ما در خرید های غیر حضوری نیز امکاناتی را فراهم آورده ایم تا شما بتوانید به راحتی بهترین انتخاب را داشته باشید و یک خرید مطمئن انجام دهید.

لازم به ذکر است از نقاط قوت صنایع سنگ میرزایی، می‌توان به نیروهای جوان و با انگیزه این مجموعه و رزومه موفق در زمینه تامین سنگ ساختمانی پروژه‌های برتر ایران با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت اشاره کرد.

برای خرید انواع سنگ های ساختمانی با شماره های زیر تماس بگیرید.

09130000622

 

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
صنایع سنگ میرزایی صنایع سنگ میرزایی 6 out of 10 based on 1 ratings.