طیف آسا طیف آسا

تولید کننده و عرضه کنندگان تابلو برق سازنده پست کمپکت، تابلو فشار متوسط و ضعیف و ترانس ایزوله بیمارستانی


  شرکت طیف آسا فعالیت خود را درسال 1363 ( 1984 میلادی ) بعنوان سازنده تابلوهای فشار ضعیف ، فشار متوسط ، پست های کمپکت( فلزی و بتونی ) و تابلوهای ترانس ایزوله بیمارستانی (اولین تولید کنندگان این نوع تابلوها درایران) با مدیریت نوین و پویا ، تعهد به ارزش های انسانی و تکیه بر فعالیت‌های منظم درون سازمانی آغاز نموده است. این شرکت توانسته با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته برای تحلیل ، محاسبات و طراحی قطعات و با بکارگیری ماشین آلات مدرن و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری روز دنیا تولیدات خود را در سطح کیفیت جهانی عرضه نماید.

-پست های پیش ساخته بتنی( ضد زلزله )

در ساخت پست های پیش ساخته بتنی تولید شده در شرکت طیف آسا از شبکه کامل میلگرد فلزی در داخل بدنه بتنی پست استفاده شده است. این موضوع باعث افزایش استحکام بدنه پست گردیده که از یک سو ایمنی آن را در مقابل ضربات فیزیکی بال برده و از سوی دیگر امکان حمل را برای تمامی نقاط کشور و حتی کشورهای همسایه( از جمله عراق ) بدون هیچ گونه آسیبی فراهم نموده است.

مطابق با استاندارد  IEC 61330

مجهز به شبکه آرماتور فلزی جهت بالا بردن استحکام پست

درجه سیمان C30/37

درجه حفاظت IP43

قابلیت رنگ آمیزی با دوام مطابق با درخواست مشتری

2 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش

-تابلوهای فشار متوسط فیکس و کشوئی

از جمله مزایای استفاده از تابلوهای فشار متوسط فیکس و کشوئی ساخت شرکت طیف آسا می توان به موارد زیر اشاره نمود.

کاهش حجم واندازه تابلوهای فشار متوسط نسبت به نوع سنتی آن

قابلیت اتصال به سیستم های اتوماسیون

ایمنی بسیار بالا در بهره برداری

بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا

عدم نیاز به نگهداری در طول عمر مفید

این شرکت همچنین جهت کاهش مشکلات متعدد قطع برق در پروژه های حساس و دفع نیاز های صنعت و بازار کشور تابلوهای فشار متوسط کشوئی در دو طرح METAL CLAD-A و METAL CLAD-B  تا سطح 36KV  تا رنج 1250A را به بازار عرضه نمود.

تابلوهای  فشار ضعیف

این شرکت با اتکا به دانش فنی و ماشین آلات خود قادر به ساخت تابلوهای فشار ضعیف فیکس و کشوئی SYNCHRONIZE و Changeover کنترل خازنی و .... نموده است.

تابلوهای ترانس ایزوله بیمارستانی 

 این شرکت در سال 1363 شروع به تولید سیستم های ایزوله  25-20-12/5-10-8-5-3/5 کیلوولت آمپر کرد و در سال 1364 اولین سری تابلوهای ایزوله خود به بازار عرضه نمود. تابلوهای ایزوله ساخت این شرکت توسط انیستیتوالکترونیک دانشکده فنی دانشگاه تهران مورد آزمایش های متعدد قرار گرفت  و طبق استاندارد ملی IEC ایران( ترانسفورماتورهای جداکننده تک فاز ) و استاندارد Safety isolating transformator 353 تولید می شود.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
طیف آسا طیف آسا 1 out of 10 based on 1 ratings.