کارتن ساز کارتن ساز

سایر تهیه و تولید کارتن طراحی و ساخت کلیشه

صنایع چاپ و بسته بندی کارتن ساز

بسته بندی مناسب، یکی از موثر ترین روش ها برای بالا بردن تاثیر بر تصمیم خرید مشتری فروشگاه ها می باشد .

به زبان دیگر برندها برای بدست آوردن جهت دید مشتری به سمت کالای خود برروی شلف مبارزه می کنند که نو آوری در تکنولوژی و کیفیت بسته بندی می تواند تضمین کننده تعادل مناسب و بهینه میان تجربه مشتری و درجه خودنمایی برند و رساندن پیامش به مشتری باشد.

با وجود اینکه اکثر قریب به اتفاق تصمیمات خرید توسط خریداران در فروشگاه ها صورت می گیرد برند ها اغلب موفق به بدست آوردن این فرصت قدرتمند بازاریابی که در حال افزایش است نمی شوند .

مخصوصا اینکه بیشتر آنها در مسیر رو به رشد صنعت بسته بندی که به طور مستقیم روی خریدار تاثیر می گذارد راه خود را گم می کنند.

همچنین لازم به ذکر است زمان برای خریداران و صاحبان برند اهمیت فراوانی دارد ، با تغییر رفتار مصرف کنندگان به خرید مکرر اما در زمان کوتاه تر ،تاثیر برند برروی تصمیمات خرید اهمیت بیشترییافته است و بسته بندی محصول جایی است که برند شما دیده میشود.

خریداران مجبور به تصمیم گیری سریع هستند.

بسیاری از این خرید ها به طور نا آگاهانه و صرفا ازروی واکنش فرد به آنچه در مقابل می بیند صورت می گیرد که درفروشگاه ها تا حد زیادی فرمان خرید تحت تأثیر اشکال و رنگ قرار می گیرد.

شکست خط دید خریداران، آنها را به سمت دسته ها و محصولات ویژه جذب می کند. یک موج قوی از خرید آنچه که در آینده افراد به آن نیاز پیدا می کنند جایگزین خرید صرفا جهت رفع نیاز شده است که منجر به افزایش تعداد دفعات خرید و اغلب در فروشگاه هایی که در دسترس و نزدیک مشتری باشد شده است .

بیش از 80٪ازخریداران درحال حاضرکمترازیک کیلومتر مسافت تافروشگاه محلی طی کرده که 57٪ازاین سفرها پیاده صورت می گیرد. همچنین جستجو و خرید اینترنتی و تحویل کالا در منزل، نقش بسیار برجسته ای بواسطه ظهور گوشی های هوشمند و برنامه ها و کوپن های آنلاین در نحوه خرید افراد بازی می کند .


حرف آخر این است که صاحبان برند موظفند برای جلب توجه مشتری درفروشگاه ها تلاش بیشتری کنند و نیازمند استفاده از تمامی ابزارهایی هستند که در اختیار آنها قرار دارد و لحظه تعیین کننده درست مقابل شلف فروشگاه می باشد . لذا بسته بندی و و همچنین نحوه چیدمان کالا از اهمیت بسزایی برخوردار است که مورد توجه بیش از 76 درصد خریداران می باشد. و می توان با استفاده مناسب از این ابزار به کمک خریدار شتافت وآنها را در مسیر صحیح خرید هدایت کرده و از سردرگمی آنها جلوگیری به عمل آورد و همچنین پیغام خود را از طریق کالا برروی شلف فروشگاه ها به مشتری رساند.

صنایع چاپ و بسته بندی کارتن ساز در اثر فعالیت و تجربه ناشی از همکاری با بزرگترین نام های تجاری و مهمترین شرکتهای تولیدی در صنوف مختلف و با بهره گیری از مزیت های فراوان و مهیا نمودن بستر لازم جهت ارتقا کیفیت بسته بندی آماده است تا در این مسیر پر پیچ خم به عنوان شریک تجاری تولیدکنندگان و صاحبان برند را یاری نماید.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
کارتن ساز کارتن ساز 1 out of 10 based on 1 ratings.