فنی و مهندسی رسا صنعت سامانه های هوشمند(دانش بنیان) رسا الکترونیک

رباتیک و مکاترونیک طراحی و ساخت سیستم های راداری برد کوتاه

شرکت فنی و مهندسی رسا صنعت سامانه های هوشمند(سهامی خاص)، با به کارگیری توانایی نیروهای متخصص و استفاده از تجربیات اساتید دانشگاهی، با هدف طراحی و تولید سیستم های الکترونیکی و مخابراتی هوشمند و دیگر تجهیزات الکترونیکی نوین فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت آغاز نموده است.

حوزه های فعالیتی شرکت عبارتند از طراحی و ساخت:

رادارهای برد کوتاه، تجهیزات و کیت های آموزشی و آزمایشگاهی راداری و مخابراتی، سیستم های راداری غیر تماسی آشکارساز تنفس و تحرکات پشت دیوار و زیر آوار، انواع ربات های زمینی و پرنده های بدون سرنشین و تجهیز آنان به سیستم ها و حسگرهای الکترونیکی و مخابراتی نوین، سیستم های امنیتی گسترده راداری، سیستم های بینایی ماشین(رهگیری اهداف زمینی و هوایی، نظارت تصویری، کنترل ترافیک و ...)، تصویر برداری هوایی و تهیه عکس های سه بعدی هوایی، ناوبری بدون GPS و درون ساختمان، واردات قطعات الکترونیکی و مخابراتی و ... .

شرکت ما با توجه به تجربیات خود و تشکیل تیم های تحقیقاتی در حوزه های مختلف، آماده ی همکاری با کلیه ی نهادها و ارگان های دولتی و خصوصی در زمینه ی اجرای پروژه های تحقیقاتی و کاربردی می باشد.

دانلود فایل کاتالوگ
این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
فنی و مهندسی رسا صنعت سامانه های هوشمند(دانش بنیان) فنی و مهندسی رسا صنعت سامانه های هوشمند(دانش بنیان) 1 out of 10 based on 1 ratings.