تست ابزار

تجهیزات و دستگاههای الکترونیک فروشگاه اینترنتی تست ابزار مرجع تخصصی تجهیزات و ابزار اندازه گیری و ابزار دقیق به عنوان پیشتاز در عرصه واردات

فروشگاه ابزار اندازه گیری و ابزار دقیق تست ابزار مرجع تخصصی تجهیزات و ابزار اندازه گیری و ابزار دقیق به عنوان پیشتاز در عرصه واردات و فروش کلیه تجهیزات وابزار اندازه گیری مورد استفاده در صنایع مختلف همچون پالایشگاه های نفت و پتروشیمی ، گاز ، کارخانجات سیمان ، فولاد، مجتمع های کشت و پرورش گلخانه ای ، شیلات ، پرورش آبزیان و … بوده و با سابقه طولانی مدت در این زمینه با بهره گیری از دانش مهندسین و متخصصین جوان سعی بر آن دارد تا بتواند سهم کوچکی در رشد و بالندگی صنعت در ایران را داشته باشد.

مجموعه بزرگ تست ابزار با بهره مندی از امکانات لجستیکی از جمله دفاتر خارج از کشور و داخل و بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص سعی بر آن دارد تا سه اصل مشتری مداری ، عرضه محصول با کیفیت و ارائه راهکارها و مشاوره های تخصصی در این حوزه را به صورت عملی محقق نموده تا مشتریان عزیز بتوانند بر پایه ی اعتماد متقابل با این مجموعه خریدی عالی و با قیمت مناسب را تجربه کنند.

خدمات پس از فروش و ارائه گارانتی معتبر از دیگر خدمات گروه فنی مهندسی تست ابزار بوده تا مشتریان بعد از خرید نیز تنها نباشند و مجموعه تست ابزار گام به گام با آنها همراه باشد.

فروشگاه تست ابزار به عنوان پیشتاز در عرصه واردات و فروش کلیه محصولات و تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق با ارائه محصولات با کیفیت از برند های معتبر جهان از جمله : تستو آلمان ، هانا آمریکا ، شاووین آرنوکس فرانسه ، یونی تی هنگ کنگ ، هانا رومانی – آمریکا ، میلواکی رومانی ، سی ای ام چین ، بنتک چین ، وینتکت چین و … توانسته طی 10 سال سهم عمده ای از فروش محصولات اندازه گیری و ابزار دقیق را در کشور داشته باشد.

بخشی از بخشی از تجهیزات اندازه گیری متروتیک در بخش برق و صنعت از قبیل ردیاب کابل برق فشار قوی ، ارت سنج کلمپی ، تستر عایق ، دوربین بازرسی ، مولتی متر رومیزی ، کلمپ آمپر متر ، توالی فاز ، دتکتور ولتاژ ، پاور آنالایزر سه فاز ، وات متر ، آنالایزر و تستر باتری و آمپر متر فشار قوی …. ، در بخش فیزیکی و محیطی : دوربین تصویر برداری حرارتی ، دماسنج لیزری و غیر تماسی ، ترموگراف دما و رطوبت ، ویبرو متر ، تاکو متر ، فلومتر باد ، گوس متر ، صوت سنج ، فشار سنج …. و در بخش شیمیایی انواع pH متر دیجیتال قلمی و رومیزی ، اکسیژن متر محلول در آب ، رنگ سنج ، سختی سنج ، کنداکتیویتی متر ، رفرکتومتر ، فتومتر دیجیتال ، شوری سنج ، آنالایزر گاز خروجی دودکش ، نشت یاب گاز کولر و یخچال ، کدورت سنج و … می باشد.

در خرید محصولات باید این نکته را که کارایی یک محصول مهمترین فاکتور در خرید آن محصول است . حال آنکه مجموعه تست ابزار مهم ترین هدف خود را در ارائه خدمات مشاوره ای دقیق و رایگان قرار داده تا مشتریان بتوانند با اطمینان کامل خریدی لذت بخش را تجربه کنند.

از دیگر خدمات این مجموعه مشاوره در اجرای طرح های اندازه گیری صنعتی ، خدمات کالیبراسیون ، همکاری با ارگانها و نهاد های مختلف جهت انجام امور اندازه گیری و سایر کار های مربوطه است.

شما در وبسایت این مجموعه میتوانید جزییات دقیق هر محصول به همراه شکل ظاهری و نظرات مشتریانی که محصول را خریداری نموده اند را مشاهده کنید و در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاورین ما آن را در میان گذاشته و در نهایت اقدام به خرید محصول نمایید.

این برگ نما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
برگ نماهای مرتبط
تست ابزار تست ابزار 1 out of 10 based on 1 ratings.